DebaTech, pierwsza konferencja pod patronatem SOS electronic, zorganizowana przez czeski i słowacki oddział firmy

Firma SOS electronic jest obecna na rynku elektroniki i elektrotechniki od trzydziestu lat. Jako doświadczony gracz w tej branży bez wahania możemy stwierdzić, iż jest to rynek, który rozwija się wyjątkowo szybko i dynamicznie.

Wielu z naszych krajowych i zagranicznych klientów prosi nas o radę lub opinię na temat realizowanych przez nich projektów, co w gruncie rzeczy nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę częstotliwość pojawiania się coraz to nowych trendów, produktów i rozwiązań.

We wtorek 2 marca 2021 roku odbyła się pierwsza zorganizowana przez SOS electronic konferencja DebaTech, której celem było przedstawienie podstawowych zagadnień związanych z siecią 5G, zieloną energią i sztuczną inteligencją oraz zaprezentowanie, w jaki sposób technologia ta jest wykorzystywana w praktyce.Tematy związane z wyżej wymienioną technologią są poruszane w mediach stosunkowo często, my jednak chcielibyśmy skupić się przede wszystkim na praktycznym zastosowaniu rozwiązań technologicznych. W jaki sposób możesz wykorzystać je w swojej firmie? Jakie ewentualne zagrożenia wiążą się ze stosowaniem tego rodzaju rozwiązań?

Bardzo cieszy nas fakt, że internetową transmisję z konferencji obejrzało ponad 160 osób. Obejrzyj filmik, w którym przedstawiamy kulisy zorganizowanego przez nas wydarzenia.

W przyszłym roku planujemy przeprowadzić kolejną edycję DebaTech. Jedno jest pewne: naszym celem nadal będzie zainteresowanie naszych czytelników i klientów nowinkami technologicznymi oraz sposobami na wykorzystanie ich w praktyce.

Wideo

Take a look at the behind the scene of the conference filming.

Jeżeli znasz czeski lub słowacki, obejrzyj również nagranie z naszej prezentacji, które znajdziesz na kanale SOS electronic na YouTube.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.