Dział zaopatrzenia po 20 latach

Nieodzowną częścią SOS electronic jest dział zaopatrzenia, który również rozszerzał się na przestrzeni lat. Początkowo pracowali tu 4 ludzie. Przygotowywali oferty, zamówienia, odbiór i odprawę celną.

Artykuł archiwalny opublikowany 11.08.2011. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Ilość zamówień i zapytań wzrastała razem z nowymi krajami, w których dokonywaliśmy zakupów. Pojawiały się nowe marki towarów, nowi producenci. Równocześnie zmieniali się pracownicy działu. Zmieniono i uefektywniono sposoby pracy, niektóre czynności zostały zautomatyzowane. Wprowadziliśmy nowe oprogramowanie, zcentralizowano magazyn czeski oraz węgierski. Wszystko to automatycznie prowadziło do niezbędnego poszerzenia działu do obecnych 7 pracowników, którzy handlują praktycznie z całym światem.

Troszczymy się o zasoby magazynowe dla wszystkich filii. Załatwiamy ich oferty cenowe oraz ewentualne kłopoty i zapotrzebowania.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji