Evertiq Expo 28 października 2021 r., Warszawa

Zapraszamy na konferencję Evertiq Expo, która odbędzie się w czwartek 28 października 2021 r. w Warszawie. Jest to również jedna z niewielu wystaw w tym roku, w których udział mogą wziąć osoby reprezentujące branże powiązane z jej tematyką. My już się zarejestrowaliśmy – a Wy?

Wszystkich z Was, którym w ostatnich miesiącach brakowało żywej atmosfery konferencji branżowych, zachęcamy do wyrwania się z codziennej rutyny i dołączenia do nas w Warszawie, na stadionie PGE Narodowy, 28 października 2021 r. SOS electronic czekać będzie na Was przy stoisku nr 68. Z przyjemnością z Wami porozmawiamy, wymienimy się nowinkami branżowymi i przemyśleniami związanymi z wykładami!

Mamy dla Was wiele nowych informacji na temat komputerów przemysłowych, optoelektroniki i czujników.

W tym roku organizatorzy Evertiq Expo zaprosili do współpracy firmy prężnie działające na rynku elektrotechniki. W programie konferencji znajduje się wiele ciekawych wykładów – na przykład, kierownik sprzedaży z firmy Microchip zaprezentuje procesory, omówiona też zostanie kwestia „demistyfikacji” 5G oraz symulacji elektromagnetycznych.

Program i lista wykładów są dostępne dla wszystkich uczestników nieodpłatnie.

Rejestracja oraz zakup biletów na Evertiq Eqpo są możliwe poprzez stronę internetową wydarzenia.

Spotkajmy się 28 października 2021 roku na stadionie PGE Narodowy.

My nie możemy się już doczekać!


Evertiq Expo 28 października 2021 r., Warszawa

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.