Evertiq Expo Warszawa 2021 na zdjęciach

Po dość długiej przerwie, ponownie mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji i targach Evertiq Expo w Warszawie. Są to również jedne z niewielu targów w tym roku, w których udział mogą wziąć również osoby reprezentujące branże powiązane z jej tematyką.

Evertiq Expo Warszawa 2021 na zdjęciach
Bardzo nam brakowało żywej atmosfery, jaka panuje na konferencjach i targach – a wygląda na to, że nie tylko nam. W czwartek 28 października 2021 r. Stadion PGE Narodowy w Warszawie odwiedziło ponad 1100 osób, a swoje stoiska wystawiło aż 496 firm.

„Zarówno my jak i goście konferencji oraz targów jesteśmy bardzo zadowoleni, że w tym roku udało się zorganizować Evertiq. Spotkania online nie mają takiego charakteru, a rozmowy odbywają się w zupełnie innej atmosferze. Przez cały dzień stoisko naszej firmy odwiedziło mnóstwo osób, zainteresowanych naszymi produktami i usługami. Rozmawiało się nam bardzo miło – zarówno o sprawach biznesowych, jak i technicznych. Komponenty elektroniczne, dostawy, konkurencja i międzynarodowi dostawcy zdecydowanie znajdują się wśród najchętniej omawianych przez nas tematów” – powiedział Jarosław Sanecki, przedstawiciel handlowy SOS electronic.

Z osobami, które odwiedziły nasze stoisko omówiliśmy nowinki na temat komputerów przemysłowych, optoelektroniki i czujników. Zaprezentowaliśmy niektóre z najnowszych produktów w naszej ofercie, m.in. laptop AAEON, na którym można było wypróbować i przetestować czujniki firmy Sensirion, jak również zmodyfikowaną obudowę z demonstracyjnymi wyświetlaczami marki Electronic Assembly.

Evertiq Expo Warszawa 2021 na zdjęciach

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i podzielili się z nami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat nowinek branżowych!

Do zobaczenia na przyszłorocznej edycji targów i konferencji Evertiq!

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.