Grupowanie produktów

Użyj funkcji „Porównywarki” lub listy „Ulubionych”, aby szybko i łatwo stworzyć dowolną listę produktów. Prześlij ją kolegom lub zapisz na potrzeby późniejszej pracy.

Jak stworzyć taką listę? Można to zrobić na dwa sposoby.

1. W przypadku, gdy potrzebujesz szybko stworzyć listę, która nie wymaga zapisania, skorzystaj z opcji porównywania produktów.

  • Kliknij na niebieską ikonę wagi, znajdującą się na prawo od nazwy produktu, by dodać dany produkt do porównania. W taki sam sposób dodaj pozostałe produkty. 
  • Przejdź na stronę porównywarki i sprawdź, czy dodałeś do porównania wszystkie produkty, którymi jesteś zainteresowany.
  • Kliknij przycisk „Wygeneruj stronę z tymi produktami” znajdujący się po prawej stronie nad listą produktów – utworzony zostanie link do strony z porównaniem wybranych produktów.

Teraz możesz przesłać utworzoną listę dowolnej osobie.

Grupowanie produktów

2. Jeśli chcesz utworzyć listę produktów, której będziesz chciał użyć ponownie, skorzystaj z funkcji „Ulubione”.

To rozwiązanie wskazane jest w przypadku, gdy chcesz poznać cenę, stan magazynowy lub wielokrotnie zamawiać te same grupy produktów. Funkcja „Ulubione” umożliwia Ci nie tylko utworzenie własnych list produktów, ale również ich zapisanie na potrzeby późniejszej pracy. Dowiedz się więcej o korzystaniu z funkcji „Ulubione” z naszego filmu instruktażowego.Czy podoba Ci się nasz sklep internetowy? Koniecznie daj nam znać! Chętnie odpowiemy na Twoje uwagi i sugestie. Skontaktuj się z nami pod adresem webmaster@soselectronic.com.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pokrewne artykuły

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.