Wyniki konkursu: Postaw z nami na zwycięzcę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2021

Mistrzostwa Europy nareszcie się odbędą! Zarówno sami piłkarze, jak i my, fani piłki nożnej, musieliśmy czekać dodatkowy rok, ale cierpliwość w końcu się opłaciła. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczynają się 11 czerwca. Aby wydarzenie było jeszcze bardziej ekscytujące, w SOS electronic przygotowaliśmy dla Was mały konkurs w postaci zakładów.

Przygotowania do Mistrzostw Europy 2021, znanych jako „EURO 2020”, są dość nietypowe, głównie ze względu na mylącą nazwę i termin. Oczywiście przyczyną tej sytuacji jest pandemia COVID-19. Zawody rozgrywane są w 12 krajach Europy, ale tym razem stadiony przeszły gruntowne kontrole.

Miasta, które podczas audytu UEFA nie zagwarantowały co najmniej 30% obłożenia pojemności stadionów, zostały wykluczone z organizacji mistrzostw.

Jeżeli tak jak my jesteś wiernym fanem piłki nożnej i już teraz śledzisz wszystkie przygotowania i mecze, być może masz już swoją ulubioną drużynę, której życzysz zdobycia pucharu.


Wyniki konkursu

Poprawna odpowiedź: Włochy

Gratulacje: Olivia H. (Germany), Ilona V. (Czechia), Benjamin G. (Germany), Martin Ž. (Slovakia), Jannifer W. (Germany), Francesco F. (Italy), Mario M. (Italy), László Péter Sz. (Hungary), Karoly S. (Hungary), Marco P. (Italy)

Postaramy skontaktować się z każdym zwycięzcą drogą mailową oraz wysłać nagrodę na wskazany adres.
1. losowanie - robotic vacuum cleaner - ROWENTA RR 7447WH
2. losowanie - FIFA 2021 game PS4
3. - 10. Losowanie - piłka nożna


Oczekujcie kolejnych konkursów już wkrótce! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektroniki, zapoznaj się z naszym newsletterem.

(Zasady konkurencji)


Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami pod adresem info@soselectronic.pl. Chętnie pomożemy. 

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.