Konkurs: Postaw z nami na zwycięzcę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2021

Mistrzostwa Europy nareszcie się odbędą! Zarówno sami piłkarze, jak i my, fani piłki nożnej, musieliśmy czekać dodatkowy rok, ale cierpliwość w końcu się opłaciła. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczynają się 11 czerwca. Aby wydarzenie było jeszcze bardziej ekscytujące, w SOS electronic przygotowaliśmy dla Was mały konkurs w postaci zakładów.

Przygotowania do Mistrzostw Europy 2021, znanych jako „EURO 2020”, są dość nietypowe, głównie ze względu na mylącą nazwę i termin. Oczywiście przyczyną tej sytuacji jest pandemia COVID-19. Zawody rozgrywane są w 12 krajach Europy, ale tym razem stadiony przeszły gruntowne kontrole.

Miasta, które podczas audytu UEFA nie zagwarantowały co najmniej 30% obłożenia pojemności stadionów, zostały wykluczone z organizacji mistrzostw.

Jeżeli tak jak my jesteś wiernym fanem piłki nożnej i już teraz śledzisz wszystkie przygotowania i mecze, być może masz już swoją ulubioną drużynę, której życzysz zdobycia pucharu.

Jeśli uważasz, że ma ona realną szanse na zwycięstwo, dołącz do naszego konkursu, wytypuj zwycięską drużynę i uważnie śledź kolejne mecze. Obstaw zwycięzcę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2021 i weź udział w losowaniu.

Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy 10 zwycięzców.

Jak to zrobić?

Wypełnij ankietę, zaznacz swoją ulubioną drużynę i wyślij zgłoszenie na adres. Masz czas do 11. 6. 2021. (Zasady konkurencji)

12 lipca 2021 r. wylosujemy zwycięzców:

1. losowanie - robotic vacuum cleaner - ROWENTA RR 7447WH
2. losowanie - FIFA 2021 game PS4
3. - 10. Losowanie - piłka nożna


(Ankieta jest w języku angielskim.)

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami pod adresem info@soselectronic.pl. Chętnie pomożemy. 

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.