Magazyn po 20 latach

Magazyn sam w sobie uległ w ciągu 20 letniej historii marki znaczącym zmianom. Każda filia posiadała swoje własne magazyny, które zdecydowaliśmy się połączyć i zbudować jeden magazyn centralny, który znajduje się w Koszycach.

Artykuł archiwalny opublikowany 22.07.2011. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Na Słowacji zaczynaliśmy skromnie, z dwójką ludzi, którzy troszczyli się o wszystko od A po Z. Towar zwoziliśmy od dostawców 1x w tygodniu i liczyli go w kilogramach. Kompletnie załadowany TIR z dostawą towaru był wtedy tylko pięknym marzeniem, które dzisiaj jest absolutną rzeczywistością. Obecnie spółki transportowe dostarczają nam towar nawet kilka razy dziennie a przez nasze ręce przechodzi miesięcznie kilka ton towaru.

Z tym związana była również potrzeba poszerzenia powierzchni magazynowej, i obecnie jest ona 15x większa niż na początku. Zatrudniliśmy również nowych kolegów i teraz o bezpieczną dostawę Państwa zamówień troszczy się razem 13 pracowników. Ilość paczek, które opuszczają bramę magazynu SOS electronic wzrosła w porównaniu z przeszłością o więcej niż 200 %.

Znacząco uefektywniliśmy cały system pracy. Magazyn jest uporządkowany według sektorów. Do oznakowania towaru, zamiast pierwotnego flamastra i oznakowania odręcznego, służą obecnie etykiety samoprzylepne z nazwami i ilościami. Pracę niezmiernie ułatwia półautomatyczny wózek robotyczny, który pomaga w przygotowaniu towaru dla klientów. Do zabezpieczenia jeszcze bardziej jakościowych i bezpiecznych opakowań zakupiliśmy maszynę taśmującą. Systematycznie szkolimy naszych magazynierów, aby zapewnić pod każdym względem jak najwyższą jakość dla naszych klientów.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji