Spotkania biznesowe w SOS electronic w czasach koronawirusa

Trudne sytuacje wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa, nie możemy się z Wami, naszymi Klientami, spotkać osobiście, ale żaden wirus nie może nam przeszkodzić w prowadzeniu działalności.

Nasz magazyn nadal działa. Zamówienia składane online (e-mailem lub w sklepie internetowym) są nadal regularnie przetwarzane i realizowane. Tych z naszych Klientów, którzy dostarczają towary lub usługi dla sektora opieki zdrowotnej, traktujemy priorytetowo i dokładamy wszelkich starań, aby w tym trudnym czasie ułatwić im pracę.

Mimo, że większość z nas pracuje z domu, dzięki internetowi, aplikacjom, rozwiązaniom programowym oraz po prostu telefonom wciąż jesteśmy w stanie utrzymać z Wami kontakt. Dzięki naszym Klientom nadal mamy sporo pracy, a dzięki technologii cyfrowej jesteśmy w stanie we właściwy sposób ją zorganizować. Korzystamy z chmury, z telefonów internetowych, programów typu hangout, webinarów, platform konferencyjnych i innych aplikacji.

Dzięki tym technologiom regularnie przeprowadzamy ogólne spotkania firmowe z udziałem ponad 60 osób, jak również konferencje kadry zarządzającej.


Wy, Klienci, również potwierdzacie, że wdrożone przez nas metody są skuteczne. Dość często słyszymy, że „nawet nie zauważyliście, że pracujemy z domu”. Dzięki cyfryzacji i telefonom internetowym mogliśmy przekierować wszystkie linie telefoniczne bezpośrednio do naszych pracowników pracujących z domów. To prawie 50 linii stacjonarnych na tydzień.

Choć zrezygnowaliśmy z konsultacji w naszej ulubionej sali spotkań i wizyt w firmach Klientów, nie zaprzestaliśmy pracy. SOS electronic nadal pracuje i pomaga

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji