29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
SOS electronic

Oznacz produkty własną etykietą

eShop

Dzięki możliwości indywidualnego znakowania komponentów, nie musisz zapamiętywać oznaczeń stosowanych przez poszczególnych dostawców. Czy wiesz, że możesz oznaczać produkty w sposób indywidualny również na stronie naszego sklepu?

W naszym sklepie internetowym dostępna jest funkcja „Produkty z moim oznaczeniem”.

Do każdego produktu można dodać etykietę, notatkę lub kod systemowy.

Następnie Twoje etykiety zostaną podświetlone na czerwono i umieszczone tuż obok naszej nazwy produktu – będą dla Ciebie widoczne w całym sklepie internetowym.

Oczywiście, możesz się nimi posłużyć również wyszukując produkty – w wyskakującym okienku z wynikami wyszukiwania zostaną one podświetlone na czerwono.

Wszystkie Twoje etykiety w jednym miejscu

Aby zobaczyć listę wszystkich towarów, do których dopasowana została Twoja etykieta, wejdź do sekcji Produkty z moim oznaczeniem. Jest ona dostępna w sekcji „ASORTYMENT” na Twoim koncie użytkownika. Tutaj możesz przeglądać produkty oznaczone Twoją etykietą, jak również je edytować lub usuwać.

Jeszcze jedna ważna informacja. Twoje etykiety pojawią się również na fakturach, a nawet na opakowaniach dostarczanych produktów.

Pamiętaj, że opcja etykiet indywidualnych jest dostępna wyłącznie po zalogowaniu się do sklepu internetowego. Jeśli nie znasz swojego loginu, skontaktuj się z nami.

Mamy nadzieję, że podane informacje okażą się przydatne. Wszelkie pytania i sugestie prosimy przesyłać na adres webmaster@soselectronic.com

Zalety indywidualnych etykiet:

  • Łatwiejsze wyszukiwanie towarów przy użyciu nazwy zwyczajowej
  • Twoje własne etykiety umieszczone zostaną na fakturach, a także na opakowaniach produktów
  • Łatwiejsza identyfikacja zakupionych towarów

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji