29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
SOS electronic

PCN - Product Change Notifications (Powiadomienie o zmianie produktu)

eShop

Jeśli producent poinformował nas o zmianie lub wycofaniu części z produkcji, zostaną o tym Państwo natychmiast powiadomieni. Jeśli dokonali u nas Państwo zakupu, informacje o zmianach lub wycofaniu będziemy przesyłać drogą mailową. Wszystkie powiadomienia o zmianach znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce "Informacje o zmianach produktów".

Artykuł archiwalny opublikowany 03.10.2017. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Jeśli producent ogłosi, że zmianie uległy parametry produktu, również umieścimy taką notatkę na stronie internetowej. Publikujemy ponadto wszelkie informacje o wycofaniu z produkcji, niedostępności produktu lub usunięciu go z naszej oferty, nawet jeśli dalej jest produkowany.

Informacja na naszej stronie internetowej

Do działu zawierającego dane o produktach dodano nową zakładkę "Informacje o zmianach produktów". Informacje o zmianach produktów ułożone zostały chronologicznie. Na stronie internetowej publikujemy następujące informacje:

PCN - Product Change Notification (Powiadomienie o zmianie produktu)

Producent powiadomił o zmianach produktów wprowadzonych od dnia publikacji na stronie. Opis zmian zawarty jest zazwyczaj w dołączonym pliku PDF.

NRND - Not Recommended for New Design (Niezalecana dla nowych projektów)

Ta część nie jest zalecana do wykorzystania w nowych projektach.

EOL - End of Life (Wycofano z produkcji)

Producent planuje wycofać daną część z produkcji. Po wskazanym terminie producent nie przyjmuje nowych zamówień na daną część. Część będzie dostępna do wyczerpania zapasów.

OBSOLETE (CZĘŚCI PRZESTARZAŁE)

Od podanego dnia część nie jest produkowana i będzie dostępna do wyczerpania zapasów.

DISCONTINUED (USUNIĘTO Z OFERTY)

Od podanego dnia zaprzestajemy dystrybucji danej części; część będzie dostępna do wyczerpania zapasów.

E-maile z powiadomieniami

Jeśli dokonali Państwo u nas zakupu w ciągu ostatnich 2 lat, informację o zmianie lub wycofaniu prześlemy e-mailem. E-mail zawierać będzie informację o produkcie i wprowadzanych do niego zmianach. Podany zostanie również link do strony zawierającej szczegóły odnośnie wprowadzanych zmian. Zazwyczaj szczegóły zmiany przestawione są w odrębnym dokumencie PDF. E-mail wysyłany będzie w dniu, w którym otrzymaliśmy od producenta informację o wprowadzanych zmianach.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji