PCN – Powiadomienia o zmianie produktu

Jeżeli do używanej przez Ciebie części zostaną wprowadzone zmiany lub jej produkcja zostanie wstrzymana, zostaniesz o tym poinformowany. Czy wiesz, co oznacza wszystkie pięć powiadomień, które możesz otrzymać?

Korzystamy z dwóch sposobów przekazywania od producenta informacji dotyczących zmiany parametrów wytwarzanego produktu, fakcie zakończenia produkcji, niedostępności produktu, a także powiadamiania o wyłączeniu towaru z naszej oferty, nawet jeśli taki towar jest nadal produkowany.

Informacja pojawi się nie tylko na naszej stronie internetowej tuż obok danych produktu – będziemy Cię również informować o tego rodzaju zmianach również za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Informacja na naszej stronie internetowej

Na stronie dotyczącej danego produktu znajduje się sekcja „Informacje o zmianach produktu”. Znajdziesz w niej ułożone chronologicznie informacje o zmianach produktu.

Aby móc sobie to lepiej wyobrazić kliknij tutaj i zapoznaj się z informacjami dotyczącymi PCN danego produktu.

Na naszej stronie internetowej możesz zobaczyć 5 następujących powiadomień:

1. PCN – Product Change Notification

Producent poinformował, że w podanym terminie nastąpi zmiana produktu. Opis zmian podano w dokumencie na stronie produktu.

2. NRND - Not Recommended for New Design

Od tego czasu produktu nie zaleca się stosować w nowo budowanych urządzeniach.

3. EOL - End of Life

Producent planuje zakończenie produkcji artykułu. Od tego terminu nowe zamówienia na ten produkt nie będą przyjmowane. Artykuł będzie dostępny do wyczerpania zapasów.

4. Obsolete

W podanym terminie producent zaprzestał produkcji tego artykułu. Artykuł będzie dostępny do wyczerpania zapasów.

5. DISCONTINUED

Od wskazanego dnia produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Artykuł dostępny do wyczerpania zapasów.

Wiadomości e-mail z powiadomieniami

Jeśli w ciągu ostatnich 2 lat dokonałeś u nas zakupu części, która została zmieniona lub wycofana, prześlemy mailem stosowną informację.

E-mail zawierać będzie informację o produkcie i wprowadzanych do niego zmianach. W e-mailu przesłany zostanie również link do strony zawierającej informacje o produkcie, skąd będzie możliwe pobranie dokumentu PDF zawierającego informacje o szczegółach zmiany.

Wiadomość wysłana będzie w dniu, w którym wprowadziliśmy do systemu informację uzyskaną od dostawcy lub producenta o wprowadzanych zmianach.

Jeśli są Państwo zainteresowani tym tematem lub mają Państwo jakiekolwiek uwagi lub pytania, prosimy o kontakt pod adresem: webmaster@soselectronic.com

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pokrewne artykuły

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.