Przedstawiamy nowy, rewolucyjny biuletyn, szyty Państwu „na miarę”.

Już 7.11.2011 rusza nasz nowy system biuletynowy, który we wszystkim dostosuje się do Państwa. To Państwo zdecydują, o czym chcecie czytać oraz jak często będą go Państwo otrzymywali!

Artykuł archiwalny opublikowany 03.11.2011. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Podczas dyskusji z Państwem, coraz poważniej zaczęliśmy sobie uświadamiać Państwa potrzebę bycia poinformowanym o trendach i nowościach w branży elementów elektronicznych.

Dlatego w pierwszym kroku podnieśliśmy poziom fachowy artykułów produktowych, które publikujemy. Ich pierwotnym zadaniem jest informować, pomagać, radzić – po prostu:

 • pomóc przynosić unikatowe rozwiązania dla Państwa klientów,
 • pomóc być zawsze o krok przed konkurencją,
 • pomóc Państwu być IN w branży.


 • Równocześnie chcemy, aby Państwo o nowościach i trendach dowiadywali się szybko i między pierwszymi. Dlatego już nie będziemy przesyłać takie informacje raz na miesiąc, ale Państwo sami zdecydują, jak często mają one być nadsyłane a równocześnie, jakich zakresów i dziedzin powinny te informacje dotyczyć.

  Każdy odbiorca biuletynu posiada swój zdefiniowany profil, w który ustawia dziedziny informacji oraz frekwencję nadsyłania. Do swojego profilu można dotrzeć za pośrednictwem linka, który zawsze podany jest na końcu biuletynu, otrzymywanego przez e-mail (patrz obrazek ilustracyjny po prawej stronie).
  Jeszcze nie zaprenumerowali Państwo naszego biuletynu?
  Zapraszamy do rejestracji...

  Nie przegap tych artykułów!

  Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

  Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
  OK Więcej informacji