Rejestracja na wirtualne targi Embedded World 2021

Tegoroczna edycja tarów Embedded World odbędzie się wirtualnie w terminie od 1 do 5 marca.

Rok 2020 nie był zbyt łaskawy dla wszelkiego rodzaju eventów, w tym targów EW. Pandemia koronawirusa rozprzestrzeniała się z zatrważającą prędkością na całym świecie i organizatorzy nie mieli wystarczająco dużo czasu, by przenieść całe wydarzenie do Internetu. Tak więc targi odbyły się z zachowaniem ścisłych zasad sanitarnych. Prawdopodobnie było to jedno z ostatnich dużych wydarzeń tego typu, na jakie mogliśmy wybrać się osobiście.

W tym roku Embedded World trwać będzie od 1 do 5 marca – online! Weźmie w nim udział wielu z naszych najbardziej znanych partnerów. Jako nasi klienci mają Państwo możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu bezpłatnie. Zachęcamy do skorzystania z tej szansy i do rejestracji na targi już teraz!

Nasz partner w zakresie opracowywania i produkcji wyświetlaczy z wbudowanymi inteligentnymi technologiami, Electronic Assembly, również zachęca do udziału w wydarzeniu, zwracając jednocześnie uwagę na specjalny bonus. Podczas targów EA przedstawi swój najnowszy produkt „Zestaw demonstracyjny z uniTFT028-ATC” i „Clima-Board".

Kod rejestracyjny od Electronic Assembly: ew21456801_2.


Link do wniosku rejestracyjnego


Nasz wieloletni partner w zakresie modułów pamięci i przemysłowych rozwiązań SSD – Apacer – organizuje podczas targów wirtualne spotkania, na których poruszane będą tematy obejmujące m.in. trendy rynkowe i rozwój technologiczny. Omówione zostaną ponadto innowacje produktowe, funkcje i technologie o wartości dodanej. Po zalogowaniu się za pomocą numeru rejestracyjnego, otrzymają Państwo również dostęp do poszczególnych sal konferencyjnych. Więcej informacji na stronie:

Instrukcja rejestracji


Rejestracja na wirtualne targi Embedded World 2021Ponadto ludzie z zespołu z firmy Quectel nie mogą się już doczekać udziału w Embedded World. W 2021 roku cieszą się na spotkania z branżą IoT i zaprezentowaniem wiodącego na rynku portfolio modułów i usług IoT. Uczestniczą na wirtualnym stanowisku i internetowym miejscu spotkańDo zobaczenia wkrótce!

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji