Poszczególne serie produktów zostały krótko przedstawione na początku strony (tekst i obrazek).
Poniżej znajdują się filtry, które pomogą znaleźć Ci odpowiedni komponent z danej rodziny produktów. Na końcu znajdziesz listę produktów należących do wybranej serii.

Oto przykłady oferowanych przez nas serii produktów:

Link do strony poświęconej danej serii produktów można znaleźć w naszych artykułach lub w newsletterze. Możesz uzyskać do nich dostęp również poprzez kliknięcie na reklamę produktów. Oczywiście możesz także przejść do strony danej serii produktów tradycyjnymi drogami, klikając po kolei na poszczególne kategorie komponentów.

Celem wprowadzanych przez nas zmian jest zaprezentowanie oferty SOS electronic w bardziej kompleksowy sposób, tak, aby proces wyboru odpowiedniego produktu spełniającego wymagania stawiane przez dany obszar zastosowań był możliwie jak najmniej skomplikowany.

Wierzymy, że nowe strony poświęcone seriom produktów nie tylko ułatwią Ci robienie zakupów w naszym sklepie internetowym, ale również sprawią, że stanie się to znacznie przyjemniejsze. Chętnie odpowiemy na Twoje uwagi i sugestie. Skontaktuj się z nami pod adresem webmaster@soselectronic.com.