Szanowni Klienci i Partnerzy Biznesowi,

Uznajemy za konieczne poinformowanie Państwa o aktualnej sytuacji dotyczącej międzynarodowych problemów wynikających z wybuchu pandemii COVID-19. Właściwe organy w poszczególnych krajach europejskich i na całym świecie podjęły środki zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa. Wdrożono między innymi procedury, które mogą prowadzić do ograniczenia produkcji przemysłowej i transportu towarów.

Nieustannie zbieramy informacje od naszych dostawców; część z nich została zobowiązana zawiesić produkcję. Jednocześnie jesteśmy w stałym kontakcie z firmami spedycyjnymi i monitorujemy dla Państwa sytuację w transporcie towarów.

W chwili publikacji niniejszego oświadczenia, potwierdzamy, że mogą wystąpić opóźnienia w dostawie niektórych komponentów elektronicznych. Sposób realizacji poszczególnych zamówień będzie omawiany indywidualnie z klientami.

Zachęcamy jednak wszystkich do rozważenia potrzeb związanych z zapasami produkcyjnymi na nadchodzący okres i, w stosownych przypadkach, zabezpieczenia tych potrzeb z wyprzedzeniem za pomocą terminowych zamówi eń.

Pragniemy Państwa zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, aby towar został dostarczony na czas – jak do tej pory, w zdecydowanej większości przypadków nam się to udaje. Musimy jednak przyznać, że sytuacja jest bardzo dynamiczna. Poinformujemy Państwa niezwłocznie o każdej istotnej zmianie.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie.


Zespół SOS electronic