Z szczególną uwagą śledzimy informacje, które otrzymujemy od naszych dostawców oraz pozostajemy w stałym kontakcie z firmami przewozowymi, pilnując, aby wszystkie towary dotarły do zamawiających.

Chociaż obecnie w wielu krajach stopniowo znosi się środki zapobiegawcze, w momencie wydania niniejszego oświadczenia terminy dostaw komponentów elektrycznych od określonych dostawców nadal będą nieznacznie wydłużone.

Bardzo cieszy nas fakt, że niemal wszyscy nasi dostawcy wznowili swoją działalności oraz produkcję zamawianych przez Was komponentów elektrycznych.

Zachęcamy jednak wszystkich do rozważenia potrzeb związanych z zapasami produkcyjnymi na nadchodzący okres i, w stosownych przypadkach, zabezpieczenia tych potrzeb z wyprzedzeniem za pomocą terminowych zamówi eń.

Pragniemy Państwa zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, aby towar został dostarczony na czas – jak do tej pory, w zdecydowanej większości przypadków nam się to udaje. Musimy jednak przyznać, że sytuacja jest bardzo dynamiczna. Poinformujemy Państwa niezwłocznie o każdej istotnej zmianie.

Jeżeli chodzi o funkcjonowanie naszej firmy:

  • W czasie epidemii koronawirusa pracowaliśmy pełną parą i nadal dajemy z siebie wszystko. Chociaż niektórzy z naszych pracowników pracują zdalnie, wszystkie Wasze zamówienia są przetwarzane.
  • W odpowiedzi na otrzymywane zapytania, informujemy, że przedstawiciele SOS są gotowi spotkać się z Wami osobiście, oczywiście z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i okazane nam wsparcie. Dbajmy o siebie nawzajem!

Zespół SOS electronic