Szybsze filtrowanie parametrów w naszym sklepie internetowym

Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową i przeszukujesz dużą ilość produktów, na pewno stosujesz filtrowanie w oparciu o różne parametry. Teraz możesz wypróbować nową opcję, jaką jest wpisanie wyszukiwanej wartości bezpośrednio w okienku wyszukiwania w kolumnie danego parametru. Pozwoli Ci to znaleźć towar jeszcze łatwiej i szybciej.

Wyszukiwanie szczegółowe jest bardzo pomocne, gdy dany parametr ma wiele różnych wartości i przewijanie całej listy lub klikanie na wymagane wartości zajęłoby dużo czasu.

Dlatego, jeśli parametr ma wartości liczbowe (np. napięcie, prąd, itp.), możesz wybrać przedział od – do. Dowiedz się więcej w tym artykule.

W przypadku gdy chodzi o wartości tekstowe i jest ich wiele, warto korzystać z wyszukiwania pełnotekstowego. W tym przypadku strona skanuje wszystkie produkty i wybiera tylko te, których opis zawiera wprowadzony tekst. Całkowita liczba wyników jest więc mniejsza, a filtrowanie – dokładniejsze.

Poniżej ilustrujemy tę procedurę na przykładzie wyszukiwania modułów Ethernet.

Spróbuj znaleźć wszystkie produkty posiadające interfejs szeregowy. Wystarczy wpisać słowo „szeregowy” w odpowiednim polu pod parametrem „Interfejs”, a odfiltrowanych pozostanie tylko 6 z oryginalnych ok. 50 wyników.

Naciśnij ENTER, aby filtrować i wyświetlać tylko te produkty, które spełniają wymaganą wartość parametru.


Szybsze filtrowanie parametrów w naszym sklepie internetowym

Oprócz tej metody filtrowania, można również korzystać z metod alternatywnych, znanych z Windowsa, aby wybrać pożądany przedział:

  • Przytrzymaj przycisk CTRL na klawiaturze i kliknij na żądane wartości, aby szybciej zaznaczyć większą ich liczbę – bez konieczności odświeżania filtrów.
  • Przytrzymaj przycisk SHIFT na klawiaturze, aby zaznaczyć ciągły zakres wartości.

Wierzymy, że to ulepszenie ułatwi Ci pracę, a wybrany produkt będziesz mógł/mogła znaleźć jeszcze łatwiej i szybciej.

Chętnie odpowiemy na Twoje uwagi i sugestie pod adresem webmaster@soselectronic.com

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pokrewne artykuły

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji