29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
SOS electronic

Uzyskaj dostęp do SOS electronic za pośrednictwem interfejsu REST API

eShop

Umożliwiamy automatyczną komunikację bez udziału czynnika ludzkiego. Udostępnimy nie tylko szczegółowe dane o towarach, ale także informacje o zamówieniach i fakturach. Poproś o dostęp do naszego interfejsu API , a technologia REST API zajmie się resztą.

Użyj API (Interfejs Programowania Aplikacji) w celu nawiązania z nami automatycznej komunikacji.

W ten sposób oprogramowanie po Twojej stronie skomunikuje się z oprogramowaniem po naszej stronie. W ten sposób możemy udostępnić np. dane o towarach, informacje o ich cenie i ilości dostępnej w magazynie.

Komunikacja odbywa się za pomocą protokołu HTTP, jest zabezpieczona certyfikatem SSL, a dane w zapytaniach i odpowiedziach podawane są w formacie JSON.

Więcej informacji o API można uzyskać m.in. na stronie Wikipedii poświęconej tej technologii.

Możliwości naszego interfejsu API

Posiadamy pierwszą funkcjonalną wersję beta API. Kilka podstawowych funkcji interfejsu jest już dostępnych.

  1. Wyszukiwanie produktów w elektronicznej bazie danych SOS
  2. Dostęp do szczegółowych informacji o towarach
  3. Tworzenie listy realizowanych zleceń
  4. Tworzenie listy faktur

Przed rzeczywistym połączeniem wymagane jest uwierzytelnienie użytkownika. Jest ono realizowane przy użyciu protokołu OAuth2.

Posiadamy gotową dokumentację dla programistów w języku angielskim, dostępną pod adresem https://api-customer.sos.sk/docs.

API jest najczęściej wykorzystywany w procesie wyszukiwania towarów w bazie danych.

Działanie naszego systemu zostało zilustrowane na załączonym obrazku. Przedstawiono na nim informacje o towarze, jakie można uzyskać po wpisaniu zapytania.

Jak poprosić o dostęp do interfejsu API?

Jest to bardzo proste. O dane dostępowe poproś naszego przedstawiciela handlowego, z którym się kontaktujesz. Dane kontaktowe znajdziesz np. po zalogowaniu się do sklepu internetowego w prawym górnym rogu ekranu.

Następnie utworzymy nazwę użytkownika + hasło i wyślemy je do Ciebie wraz z instrukcją, jak rozpocząć automatyczną komunikację. Resztą zajmie się technologia REST API.

Wszelkie pytania i sugestie prosimy przesyłać na adres webmaster@soselectronic.com

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji