Witamy w świecie rozwiązań elementów elektronicznych!

Już w kwietniu 2012 pokaże się jubileuszowe 10. wydanie naszego katalogu. Być może jest to w jakimś sensie symboliczne, ale właśnie tym wydaniem chcemy potwierdzić naszą strategię przejścia od towaru do rozwiązań.

Artykuł archiwalny opublikowany 23.02.2012. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

W dzisiejszej erze elektronicznej, najbardziej wartościowe i najaktualniejsze informacje znajdują się na Internecie, a nie na papierze. Dlatego celem aktualnego katalogu nie jest jak dotychczas przedstawienie Państwu wszystkich elementów z pozycji magazynowych, ale raczej przedstawienie rozwiązań dostaw dla Państwa produkcji z zakresu aplikacji elektronicznych. Konkretne elementy znajdą Państwo następnie za pomocą kodów QR oraz słów kluczowych dla wyszukiwarek na naszych domenach internetowych.

Katalog ten powinien jeszcze bardziej podkreślić fakt, że naprawdę potrafimy poprzez nasze rozwiązania pomóc w rozwoju i zaprojektowaniu Państwa aplikacji. Wierzymy, że będzie on cenną pomocą dla wszystkich projektantów sprzętu.

A więc już w kwietniu rozpoczniemy dystrybucję pierwszych wydruków bezpośrednio do Państwa. Jednak pierwsze podglądy elektroniczne katalogu będą Państwo móc obejrzeć już w marcu na targach Automaticon w Warszawie.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Wszystko o marce

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji