29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
SOS electronic

Wyszukiwanie faktur

eShop

Dzięki archiwum faktur, będącego częścią sklepu internetowego, możliwe jest wyszukiwanie poszczególnych faktur, drukowanie kopii, eksportowanie do pliku CSV oraz składanie ponownego zamówienia na pozycje w nich uwzględnione.

Faktury widoczne będą w zakładce Faktury na indywidualnym koncie użytkownika.

Faktury są sortowane chronologicznie w kolejności od najnowszych. Każda faktura oznaczona jest kolorem przypisanym do jej statusu: opłacone, oczekujące na płatność, przeterminowane.

Wszystkie inne informacje przedstawiono poniżej:

Funkcje

  • Przeszukiwanie faktur. Wyszukiwarka znajduje się w górnej części zakładki „Faktury” – aby znaleźć daną fakturę należy wprowadzić nazwę produktu lub jego części, opis, numeru zamówienia lub nazwę producenta. Po zakończeniu wyszukiwania wyświetlane będą tylko te faktury, które zawierają wyszukiwaną frazę.
  • Użytkownik otrzyma również kopię faktury w formacie PDF, której oryginał wysłany został wraz z zamówionym towarem.
  • Użytkownik ma możliwość wyeksportowania pozycji określonych w fakturach do pliku CSV – wraz z zafakturowanymi cenami i ilościami.
  • Ma również możliwość wglądu w szczegóły faktury i, w razie potrzeby, ponownego zamówienia zawartych w niej artykułów.

Co dalej? Sprawdźmy, jak to działa!

Uważamy, że wszystkie powyższe informacje okażą się bardzo przydatne! Wszelkie pytania i sugestie prosimy przesyłać pod adres webmaster@soselectronic.com

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji