29 lat na rynku
Oddziały w 6 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
SOS electronic

Wyszukiwanie produktów za pomocą pełnych zwrotów – również w wynikach filtrowania

eShop

Wprowadziliśmy nową opcję wyszukiwania, dzięki której filtrowanie listy produktów na naszej stronie jest jeszcze dokładniejsze. Teraz można nawet kilkakrotne zawężać wynik poprzez wyszukiwanie pełnych fraz.

Zasada działania narzędzia jest bardzo prosta: w nagłówku każdej listy wyników zamieściliśmy nowe okienko wyszukiwania (znajduje się ono po lewej stronie, jak na załączonym obrazku). Wystarczy wpisać w nie wyszukiwaną frazę, a lista wyników zostanie zawężona do tych, które zawierają ją w swoim opisie.

Dzięki nowej opcji wpisana fraza jest wyszukiwana w następujących parametrach produktów:

  • nazwa
  • opis
  • producent
  • numer zamówienia
  • parametry techniczne

Jeśli na liście nadal znajduje się zbyt duża ilość produktów, aby jeszcze bardziej zawęzić wyniki, wystarczy wpisać kolejny zwrot. Czynność można powtarzać aż do uzyskania satysfakcjonującej listy produktów. Wyszukiwane frazy wyświetlone zostaną nad listą wyników i w każdym momencie można je usunąć.

Chcesz wypróbować nowe narzędzie wyszukiwania? Zobacz, jak wygląda lista wyników przy zastosowaniu  dwóch fraz wyszukiwania.

Mamy nadzieję, że dzięki nowemu narzędziu wyszukiwanie produktów stanie się jeszcze szybsze i wygodniejsze. Wszelkie pytania i uwagi prosimy przesyłać na adres webmaster@soselectronic.com

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji