Przekaźnik RTH34024 (1415039-1) to nowość w naszej ofercie. Jest przeznaczony głównie do montażu na płytce PCB, a dzięki niewielkim rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca.

Ponadto, dzięki układowi styków możliwe jest przełączanie napięć do 400VAC.

Na potrzeby ogólnych zastosowań przemysłowych, przekaźnik produkowany jest z cewką 24VDC, ale dostępna jest również wersja 12VDC (RTH34012). Przy obecnej stałej tendencji do miniaturyzacji, przekaźnik ten spełnia najwyższe wymagania zastosowań przemysłowych, z naciskiem na długoterminowy okres eksploatacji, jaki jest wymagany w przypadku komponentów montowanych na płytkach PCB bez możliwości wymiany.

Kolejny ważny współczynnik to temperatura otoczenia. Seria RTH może pracować w zakresie temperatur do 105°C. W praktyce działa dobrze w urządzeniach generujących dużą ilość ciepła takich jak napędy mechaniczne, kotły i różne systemy automatyzacji.

Czasami jednak niezbędne jest umieszczenie przekaźnika w puszcze rozdzielczej i podłączenie go do przewodów. Jest to również możliwe przy użyciu gniazda RT7872P, RT78725, RT78726 lub podobnego. Dzięki temu rozszerzeniu będziemy mogli szybko wymienić przekaźnik w zastosowaniach z dużą ilością cykli roboczych.

Istnieje naprawdę wiele opcji i nawet gdy jest to tylko niewielki element, odpowiedni wybór ma kluczowe znaczenie i nie można go lekceważyć. Sprawdź naszą ofertę przekaźników – z pewnością i Ty znajdziesz odpowiedni przekaźnik dla siebie.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany innymi produktami TE Connectivity, skontaktuj się z nami pod adresem info@soselectronic.pl