TE CONNECTIVITY

TE Connectivity może być również w Państwa urządzeniu

Jako oficjalny dystrybutor potrafimy zapewnić Państwu praktycznie dowolny z produktów TE Connectivity – światowego producenta konektorów.

Artykuł archiwalny opublikowany 27.05.2014. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Jeżeli przypominamy „producenta konektorów“, musimy dodać, że spółka TE Connectivity zajmuje się rozwojem i produkcją konektorów, ale również wielu innych części do transmisji energii, danych i sygnałów. Jeżeli znajome są Państwu nazwy jak AMP, Tyco, Schrack, Axicom, Raychem i wiele innych, to chyba wiedzą Państwo, że wszystko to są marki spółki TE Connectivity. 90 000 pracowników w 50 krajach to też liczby godne szacunku.
Produkty TE Connectivity znajdują swoje miejsce przede wszystkim wszędzie tam, gdzie chcemy mieć pewność długotrwałej dostępności i wyjątkowej jakości po przystępnej cenie. Nic więc dziwnego, że z tych i dalszych powodów znajdujemy elementy TE Connectivity u większości światowych producentów we wszystkich dziedzinach przemysłu. Dosłownie olbrzymie portfolio TE Connectivity gwarantuje, że prawie na pewno Państwo znajdą w nim części odpowiednie do Państwa aplikacji.
Chyba jedyną „wadą“ ekstremalnie szerokiego programu produkcyjnego TE Connectivity jest to, że bezpośrednio w naszym magazynie znajdziemy tylko bardzo małą część dostępnych produktów. To jednak nie stanowi żadnej przeszkody w pomyślnej dostawie, jedyne czego nam potrzeba jest to - aby dali nam Państwo informację o swoich potrzebach. Zazwyczaj będziemy w stanie dostarczyć daną część w krótkim terminie, a na dodatek – często zamieścimy taką część w naszym standardowym asortymencie magazynowym, przez co zyskują Państwo gwarancję praktycznie natychmiastowej dostępności z naszego magazynu.
W razie zainteresowania dowolnymi produktami z oferty TE Connectivity prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.

Wideo

Corporate video

Zalety / cechy:

  • wyjątkowy producent z szerokim asortymentem
  • złącza, wiązki kablowe i inne elementy do transmisji energii, danych i sygnałów
  • pewność długotrwałej dostępności
  • wysoka jakość po przystępnej cenie

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji