28 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję
TE CONNECTIVITY

TE Connectivity to nie tylko złącza

ConnectorRelayContactor

Ale również czujniki, przekaźniki, przełączniki, osłony kurczliwe, oporniki i wiele innych produktów wnoszących nowe technologie nie tylko do przemysłu, ale i do naszego codziennego życia. Jako autoryzowany sprzedawca możemy dostarczyć Państwu szeroką gamę produktów, jak i udzielić wsparcia technicznego na poziome eksperckim.

TE Connectivity (TE) to globalny lider w dziedzinie technologii i produkcji, kreujący bezpieczniejszą, zrównoważoną, wydajną i „połączoną” przyszłość.

Od ponad 75 lat oferowane przez TE Connectivity rozwiązania z zakresu połączeń i rozwiązań czujnikowych, sprawdzone w najbardziej wymagających środowiskach, pozwoliły dokonać postępu w transporcie, zastosowaniach przemysłowych, technologii medycznej, energetyce, przesyle danych oraz w życiu gospodarstw domowych. Dzięki 80 tysiącom pracowników, w tym ponad 8 tysiącom inżynierów, współpracujących z klientami w ok. 140 krajach TE gwarantuje, że dla firmy LICZY SIĘ KAŻDE POŁĄCZENIE.

Od AMP poprzez Tyco do TE Connectivity

W roku 1941 powstała firma Aircraft Marine Products (AMP) wytwarzająca nielutowane połączenia elektryczne na potrzeby demontowalnych szybkozłączek do przewodów stosowanych w samolotach i na statkach. W roku 1956 nazwę firmy zmieniono na AMP Incorporated. W 1999 r. produkująca złącza elektroniczne AMP Incorporated została przejęta przez Tyco International.

W lipcu 2007 r. nastąpił podział Tyco na trzy niezależne spółki: Covidien Ltd (wcześniej Tyco Healthcare), Tyco Electronics Ltd oraz Tyco International Ltd (wcześniej Tyco Fire Security i Tyco Engineered Products & Services (TFS/TEPS)).

10 marca 2011 r. Tyco Electronics Ltd zmieniła nazwę na TE Connectivity Ltd, która zdaniem spółki bardziej odpowiada jej pozycji jako wytwórcy elementów połączeniowych oraz czujników.

Oprócz wyrobów należących do wymienionych wcześniej dwóch segmentów, TE Connectivity (TE) wytwarza również komponenty należące do następujących kategorii:


1. Anteny - zawsze gotowe do odbioru
Oferowany przez TE szeroki portfel technologii związanych z antenami obejmuje anteny standardowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, przewidziane do różnorakich zastosowań w branży motoryzacyjnej, transportowej, kolejowej oraz urządzeń konsumenckich.

Rozwiązania antenowe zapewniają w przypadku urządzeń bezprzewodowych wysokiej jakości transmisję na wielu różnych częstotliwościach, w tym m.in. Bluetooth, WLAN, częstotliwościach komórkowych oraz ZigBee.


2. Narzędzia
Zapewnienie dobrej jakości połączenia ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia wysokiej wydajności i niezawodności w ekstremalnych środowiskach.

Bez względu na to, czy chodzi o zagniecenie końcówki na przewodzie, czy o wciśnięcie złącza na płytkę drukowaną, sprzęt i usługi oferowane przez TE opracowano z myślą o maksymalizacji efektywnego czasu pracy zakładów produkcyjnych, przedłużeniu żywotności narzędzi oraz minimalizacji ilości odpadów powstających przy produkcji.


3. Przewody konfekcjonowane

Oferowana przez TE gama przewodów konfekcjonowanych obejmuje różnego rodzaju produkty: od prostych przewodów rozruchowych, poprzez przewody elektroenergetyczne i przewody do przesyłu danych z dużą prędkością, po złożone wiązki.

Są one szeroko stosowane w różnych branżach do łączenia elementów składowych, podsystemów oraz sprzętu.4.
Złącza
Złącze to urządzenie sprzęgające służące do połączenia końcówek elektrycznych w celu utworzenia obwodu. Złącza umożliwiają łączenie żył, przewodów, płytek drukowanych oraz komponentów elektronicznych.

Firma TE opracowuje oraz wytwarza szeroki asortyment złączy zaprojektowanych na potrzeby niezawodnego przesyłu danych, energii elektrycznej oraz sygnałów w najbardziej surowych środowiskach i w najbardziej ekstremalnych zastosowaniach.

Złącza firmy TE wytwarzane są z myślą o zmniejszeniu rozmiaru urządzeń oraz zużycia energii, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Gama złączy TE obejmuje solidne rozwiązania zapewniające lepsze połączenia w systemach o znaczeniu krytycznym.


5. Filtry zakłóceń elektromagnetycznych
Każde urządzenie elektryczne lub elektroniczne zawiera połączenia stanowiące potencjalne źródło zakłóceń elektromagnetycznych (EMI).

Zmieniające się normy międzynarodowe obligują konstruktorów do ciągłej analizy i oceny potrzeb związanych z filtrowaniem.

Oferowane przez TE filtry Corcom mogą pomóc w likwidacji problemów z sygnałem spowodowanych oddziaływaniem EMI. Są one znane na całym świecie i posiadają atesty najważniejszych instytucji odpowiadających za bezpieczeństwo, w tym UL, CSA oraz VDE.6.
Światłowody

Pod względem wydajności i przepustowości, żadne inne nośniki fizyczne nie są w stanie zbliżyć się do światłowodów.

Zarówno w przypadku poszczególnych komponentów, systemu, jak i sieci, rozwiązania światłowodowe od TE mogą umożliwić zwiększenie szerokości pasma.


7. Ochrona wiązek przewodów
Niezależnie od tego, na jakie niebezpieczeństwa narażone są stosowane przez użytkowników komponenty i wiązki przewodów, TE oferuje szeroki asortyment osłon termokurczliwych oraz innych produktów zabezpieczających.

Ich zadaniem jest umożliwienie działania tychże komponentów i przewodów w wymagających warunkach środowiskowych przy zapewnieniu maksymalnej wydajności. Należą do tego asortymentu osłony termokurczliwe, elementy wykonane wtryskowo, obudowy oraz produkty do oznaczania i etykietowania.


8.
Osłony termokurczliwe
Oferowane przez TE osłony termokurczliwe zapewniają izolację elektryczną, ochronę przed czynnikami mechanicznymi, zabezpieczenie przed oddziaływaniem środowiska oraz zmniejszenie naprężeń w zastosowaniach takich jak uszczelnienie złączy wewnętrznych, rozgałęźników oraz przejść złącze-przewód.

To solidna alternatywa dla taśmy, osłon formowanych oraz zalewania masą uszczelniającą. Podgrzana osłona dopasowuje się do wielkości i kształtu zabezpieczanego elementu, co zapewnia szybki i łatwy montaż. Wysoki współczynnik rozszerzalności umożliwia naprawę najbardziej nawet uszkodzonych osłon przewodów bez zdejmowania złączy.

Dostępne w szerokiej gamie materiałów, barw i rozmiarów osłony termokurczliwe dostarczane są w postaci zwojów nawiniętych na szpule, w odcinkach o długości 1,2 m lub przycinanych na wymiar. Wersje przezroczyste umożliwiają dokonanie przeglądu osłoniętych elementów i zapewniają doskonałą przepuszczalność światła.


9. Oznaczanie i etykietowanie
TE oferuje pełen asortyment rozwiązań do oznaczania i etykietowania przewodów i kabli wykorzystywanych w różnych branżach oraz do różnych zastosowań.

Klient może wybierać z szerokiej gamy wszechstronnych produktów przewidzianych do wykorzystania w najbardziej wymagających warunkach wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym etykiet samoprzylepnych, koszulek termokurczliwych, znaczników przewodów oraz systemów sprzętowych/programowych, zapewniających dostosowanie do potrzeb w miejscu montażu.

TE jako pierwsza wprowadziła na rynek termokurczliwe znaczniki przeznaczone do nadrukowywania informacji. W przypadku ich wykorzystania razem z oferowanym przez TE systemem druku uzyskają Państwo pewność pozyskania niezawodnego rozwiązania, które sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach środowiskowych


10. Elementy pasywne
Od miniaturowych elementów SMD po ogromne produkty przygotowywane na indywidualne zamówienie - TE oferuje szeroki asortyment elementów pasywnych do szeregu zastosowań w najważniejszych branżach.

Wiele z zainstalowanych w nich oporników można dostosować do konkretnych zastosowań i potrzeb.11.
Systemy elektroenergetyczne

TE oferuje gamę niezawodnych i łatwych w montażu produktów dla branży elektroenergetycznej.

Przeznaczone są one do osłaniania, zabezpieczania i podłączania przewodów oraz urządzeń zasilających, pomagając w sposób bezpieczny i niezawodny zrealizować największe przedsięwzięcia


12.
Przekaźniki, styczniki i przełączniki

Przekaźniki, styczniki i przełączniki firmy TE można stosować wszędzie — na liniach produkcyjnych, w robotyce, w windach/podnośnikach, panelach sterujących, bankomatach, systemach sterowania ruchem, instalacjach oświetleniowych, instalacjach budynkowych, solarnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, w samochodach, ciężarówkach, autobusach, pojazdach terenowych oraz w ramach całego wachlarza zastosowań o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa.

Oferowane przez TE wyłączniki, przekaźniki, przełączniki i pokrętła to opłacalne oraz niezawodne rozwiązania zwiększające produktywność. Urządzenia o wysokich osiągach zaprojektowano w taki sposób, by wytrzymywały ekstremalne wstrząsy, wibracje, temperatury i warunki panujące na dużych wysokościach.


13. Czujniki

Czujnik to urządzenie służące do pomiaru takich wielkości, jak ciśnienie, położenie, temperatura lub przyspieszenie oraz przekazujące informacje zwrotne. TE to globalny lider technologii dostarczający czujniki i złącza odgrywające kluczową rolę w dzisiejszym świecie, w coraz większym stopniu bazującym na wszelkiego rodzaju połączeniach. Jest to jedna z największych na świecie firm wytwarzających czujniki.

Czujniki TE mają podstawowe znaczenie dla kolejnej generacji rozwiązań technologicznych opartych na coraz większych ilościach przetwarzanych danych. Firma oferuje różnego rodzaju czujniki do zastosowań w wielu branżach: motoryzacyjnej, przemysłowej, medycznej, urządzeń, techniki lotniczej i kosmonautycznej oraz obronności, transportu przemysłowego i komercyjnego.


14. Końcówki i złączki przewodowe

Od prostych końcówek oczkowych i typu FASTON, po zaciskane i lutowane złączki dostępne w szerokim asortymencie rodzajów i rozmiarów — TE oferuje najszerszą gamę końcówek i złączek przewodowych wykorzystywanych w różnych branżach do wszechstronnych zastosowań.

Użycie wraz z końcówkami i złączkami oferowanych przez TE narzędzi montażowych zapewnia maksymalną wydajność odpowiednio zainstalowanych elementów


15. Przewody i kable

Przewody oraz kable projektowane na potrzeby łączenia sprzętu elektronicznego zapewniają niezawodną i precyzyjną łączność oraz sterowanie zasilaniem w ramach różnorodnych zastosowań.

Rozwiązania firmy TE — zarówno standardowe, jak i zaprojektowane wg potrzeb Klienta — mogą pomóc spełnić wymogi dotyczące przewodów i kabli do układów elektronicznych eksploatowanych w najtrudniejszych środowiskach i w najbardziej wymagający sposób.

Materiały zastosowane w tych produktach oraz ekranowanie zabezpieczające przed zakłóceniami elektromagnetycznymi pozwalają dobrać produkt charakteryzujący się odpowiednimi parametrami, zapewniającymi właściwe dopasowanie, formę, funkcjonalność, osiągi i niezawodność.

Do najpopularniejszych marek TE Connectivity należą:

AGASTAT, ALCOSWITCH, AST, AMP, AMPLIMITE, AMPMODU, AMPOWER, Axicom, Buchanan, CGS, CII, Corcom, DEUTSCH, ELCON, ENTRELEC, FASTON, KILOVAC, MATE-N-LOK, MEAS, OEG, PIDG, Potter & Brumfield, Raychem, Schrack, SOLARLOK, SOLISTRAND

Jako autoryzowany sprzedawca produktów firmy TE Connectivity możemy dostarczyć szeroką gamę produktów oraz udzielić wsparcia technicznego na poziome eksperckim. TE Connectivity jest jednym z naszych największych partnerów biznesowych od roku 2005, co oznacza, że mamy za sobą 14 lat wspólnego realizowania przedsięwzięć inżynieryjnych oraz współpracy z wieloma zadowolonymi Klientami.

Informacje o produktach TE, w tym dane techniczne, ceny i terminy dostaw, można znaleźć na naszej stronie internetowej. Produkty są dostępne bezpośrednio z naszego magazynu lub na zamówienie.
Jeśli nie znajdą Państwo potrzebnego produktu, prosimy o przesłanie wiadomości na adres info@soselectronic.pl. Sprawdzimy jego dostępność u producenta.

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.


Produkty uzupełniające

obrazek typ / opis Nr artykułu rodzaj producent na magazynie Magazyn dostawcy Cena/szt. bez VAT
172167-1 TE CONNECTIVITY / AMP 172167-1

Connector Plug Housing 2x2P Mini-Univ Mate-N-Lok 4,14mm

Złącza przemysłowe prostokątne

1408
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na magazynie 860 szt
-

5 szt+ 1,73 Zł

10 szt+ 1,41 Zł

200 szt+ 1,18 Zł

500 szt+ 1,08 Zł

1000 szt+ 1,04 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
1-160304-2 TE CONNECTIVITY / AMP 1-160304-2

Konektor płaski żeński 6,35x0,8 nieizolowany 1,0-2,5mm2 mosiądz/Sn

Konektory i końcówki kablowe

105130
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na magazynie 2106 szt
250 szt
w ciągu 15 dni

20 szt+ 0,4280 Zł

40 szt+ 0,4140 Zł

100 szt+ 0,3960 Zł

500 szt+ 0,3580 Zł

1000 szt+ 0,3270 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
8-1579002-0 TE CONNECTIVITY / AMP 8-1579002-0 new

Hand Crimper SUPER CHAMP III

Więcej informacji: 8-1579002-0.pdf

Do zaciskania końcówek

310475
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na magazynie 4 szt
-

1 szt+ 256,00 Zł

2 szt+ 235,00 Zł

3 szt+ 230,00 Zł

5 szt+ 224,00 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
1888250-1 TE CONNECTIVITY / AMP 1888250-1 new

Gniazdo RJ45 8P8C Cat5e do PCB kątowe ekranowane LED G/Y

Więcej informacji: 1888250-1.pdf

Złącza telefoniczne i Western Modular

180054
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na magazynie 195 szt
-

1 szt+ 18,70 Zł

10 szt+ 16,30 Zł

50 szt+ 14,30 Zł

100 szt+ 13,80 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
FSM6JSMA (4-1437565-9) TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH FSM6JSMA (4-1437565-9) new

TACT Switch 0,05A/12V SPST-NO 7mm 1,6N

Więcej informacji: FSM_Series.pdf

Mikroprzełączniki przyciskane PCB

123727
S

TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH

na magazynie 640 szt
35 szt
w ciągu 15 dni

20 szt+ 0,5530 Zł

25 szt+ 0,5490 Zł

250 szt+ 0,4790 Zł

1000 szt+ 0,4230 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
RTH34024 (1415039-1) TE CONNECTIVITY / SCHRACK RTH34024 (1415039-1)

Power PCB Relay 24VDC 16A/400V SPST-NO AgNi

Więcej informacji: 1-1415536-9.pdf

Przekaźniki mocy

118276
S

TE CONNECTIVITY / SCHRACK

na magazynie 44 szt
Aktualnie na magazynie 744 szt
Z tego rezerwacja dla klientów. 700 szt
Aktualnie do dyspozycji 44 szt
W przypadku zainteresowania większą ilością, niż aktualny stan magazynu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą lub kliknięcie na Pobierz ofertę cenową.
646 szt
w ciągu 15 dni

2 szt+ 5,71 Zł

4 szt+ 5,49 Zł

20 szt+ 4,96 Zł

100 szt+ 4,35 Zł

500 szt+ 4,01 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5) TE CONNECTIVITY / CGS HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5)

Rezystor drutowy 16W z AL radiatorem

Więcej informacji: HSAtyco.pdf

Różne rezystory

67433
S

TE CONNECTIVITY / CGS

na magazynie 196 szt
25 szt
w ciągu 15 dni

2 szt+ 5,71 Zł

4 szt+ 5,53 Zł

10 szt+ 5,18 Zł

50 szt+ 4,79 Zł

200 szt+ 4,23 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
282088-1 TE CONNECTIVITY / AMP 282088-1

Connector Housing SUPERSEAL 4P IP67

Więcej informacji: 282088-1.pdf

Złącza przemysłowe prostokątne

78556
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na magazynie 490 szt
Aktualnie na magazynie 2290 szt
Z tego rezerwacja dla klientów. 1800 szt
Aktualnie do dyspozycji 490 szt
W przypadku zainteresowania większą ilością, niż aktualny stan magazynu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą lub kliknięcie na Pobierz ofertę cenową.
-

5 szt+ 2,21 Zł

10 szt+ 2,14 Zł

16 szt+ 2,09 Zł

160 szt+ 1,82 Zł

640 szt+ 1,62 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
EV200H1ANA (1-1618002-5) TE CONNECTIVITY / KILOVAC EV200H1ANA (1-1618002-5) new

Relay Contactor 500A/12-900VDC, SPST-NO Screw, Coil 9-36VDC

Więcej informacji: KILOVAC_EV200_Series...

Other Relays

312196
S

TE CONNECTIVITY / KILOVAC

na magazynie 16 szt
7 szt
w ciągu 15 dni

1 szt+ 344,00 Zł

2 szt+ 333,00 Zł

5 szt+ 318,00 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
2213800-2 TE CONNECTIVITY / AMP 2213800-2

Szybkozłączka CoolSplice 2P 0,75mm2 przezroczysta/niebieska

Więcej informacji: 2213800-2.pdf

Łączniki kablowe

237143
S

TE CONNECTIVITY / AMP

na magazynie 200 szt
7395 szt
w ciągu 15 dni

3 szt+ 4,00 Zł

6 szt+ 3,87 Zł

100 szt+ 3,12 Zł

500 szt+ 2,88 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
2213730-1 TE CONNECTIVITY 2213730-1

Light Controller Base Assembly D76mm 7P

Więcej informacji: 2213730-1.pdf

Złącza przemysłowe różne

224695
S

TE CONNECTIVITY

na magazynie 0 szt
Aktualnie na magazynie 0 szt
Z tego rezerwacja dla klientów. 822 szt
Aktualnie do dyspozycji 0 szt
W przypadku zainteresowania większą ilością, niż aktualny stan magazynu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą lub kliknięcie na Pobierz ofertę cenową.
(23.08.2019: 800 szt)
(06.09.2019: 200 szt)
-

1 szt+ 25,10 Zł

5 szt+ 22,70 Zł

50 szt+ 19,20 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009) TE CONNECTIVITY / RAYCHEM RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009)

Heat-shrinkable tubing 3mm 3:1 Black 1,2m-piece, , price per meter

Więcej informacji: RNF-3000.pdf

Rurki termokurczliwe i osłonowe

225740
A

TE CONNECTIVITY / RAYCHEM

na magazynie 6 szt
-
Oferta specjalna

6 szt+ 5,96 Zł

Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

172167-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
172167-1

Connector Plug Housing 2x2P Mini-Univ Mate-N-Lok 4,14mm

Złącza przemysłowe prostokątne

Nr. Zamówienie: 1408
na magazynie 860 szt
5 szt+
10 szt+
200 szt+
500 szt+
1000 szt+
1,73 Zł
1,41 Zł
1,18 Zł
1,08 Zł
1,04 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

1-160304-2 TE CONNECTIVITY / AMP  
1-160304-2

Konektor płaski żeński 6,35x0,8 nieizolowany 1,0-2,5mm2 mosiądz/Sn

Konektory i końcówki kablowe

Nr. Zamówienie: 105130
na magazynie 2106 szt
250 szt w ciągu 15 dni
20 szt+
40 szt+
100 szt+
500 szt+
1000 szt+
0,4280 Zł
0,4140 Zł
0,3960 Zł
0,3580 Zł
0,3270 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

8-1579002-0 TE CONNECTIVITY / AMP  
8-1579002-0 new

Hand Crimper SUPER CHAMP III

Do zaciskania końcówek

Nr. Zamówienie: 310475
na magazynie 4 szt
1 szt+
2 szt+
3 szt+
5 szt+
256,00 Zł
235,00 Zł
230,00 Zł
224,00 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

1888250-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
1888250-1 new

Gniazdo RJ45 8P8C Cat5e do PCB kątowe ekranowane LED G/Y

Złącza telefoniczne i Western Modular

Nr. Zamówienie: 180054
na magazynie 195 szt
1 szt+
10 szt+
50 szt+
100 szt+
18,70 Zł
16,30 Zł
14,30 Zł
13,80 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

FSM6JSMA (4-1437565-9) TE CONNECTIVITY / ALCOSWITCH  
FSM6JSMA (4-1437565-9) new

TACT Switch 0,05A/12V SPST-NO 7mm 1,6N

Mikroprzełączniki przyciskane PCB

Nr. Zamówienie: 123727
na magazynie 640 szt
35 szt w ciągu 15 dni
20 szt+
25 szt+
250 szt+
1000 szt+
0,5530 Zł
0,5490 Zł
0,4790 Zł
0,4230 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

RTH34024 (1415039-1) TE CONNECTIVITY / SCHRACK  
RTH34024 (1415039-1)

Power PCB Relay 24VDC 16A/400V SPST-NO AgNi

Przekaźniki mocy

Nr. Zamówienie: 118276
na magazynie 44 szt
646 szt w ciągu 15 dni
2 szt+
4 szt+
20 szt+
100 szt+
500 szt+
5,71 Zł
5,49 Zł
4,96 Zł
4,35 Zł
4,01 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5) TE CONNECTIVITY / CGS  
HSA10 0,47R 5% (7-1625966-5)

Rezystor drutowy 16W z AL radiatorem

Różne rezystory

Nr. Zamówienie: 67433
na magazynie 196 szt
25 szt w ciągu 15 dni
2 szt+
4 szt+
10 szt+
50 szt+
200 szt+
5,71 Zł
5,53 Zł
5,18 Zł
4,79 Zł
4,23 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

282088-1 TE CONNECTIVITY / AMP  
282088-1

Connector Housing SUPERSEAL 4P IP67

Złącza przemysłowe prostokątne

Nr. Zamówienie: 78556
na magazynie 490 szt
5 szt+
10 szt+
16 szt+
160 szt+
640 szt+
2,21 Zł
2,14 Zł
2,09 Zł
1,82 Zł
1,62 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

EV200H1ANA (1-1618002-5) TE CONNECTIVITY / KILOVAC  
EV200H1ANA (1-1618002-5) new

Relay Contactor 500A/12-900VDC, SPST-NO Screw, Coil 9-36VDC

Other Relays

Nr. Zamówienie: 312196
na magazynie 16 szt
7 szt w ciągu 15 dni
1 szt+
2 szt+
5 szt+
344,00 Zł
333,00 Zł
318,00 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

2213800-2 TE CONNECTIVITY / AMP  
2213800-2

Szybkozłączka CoolSplice 2P 0,75mm2 przezroczysta/niebieska

Łączniki kablowe

Nr. Zamówienie: 237143
na magazynie 200 szt
7395 szt w ciągu 15 dni
3 szt+
6 szt+
100 szt+
500 szt+
4,00 Zł
3,87 Zł
3,12 Zł
2,88 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

2213730-1 TE CONNECTIVITY  
2213730-1

Light Controller Base Assembly D76mm 7P

Złącza przemysłowe różne

Nr. Zamówienie: 224695
Producent: TE CONNECTIVITY
na magazynie 0 szt
(23.08.2019: 800 szt)
(06.09.2019: 200 szt)
1 szt+
5 szt+
50 szt+
25,10 Zł
22,70 Zł
19,20 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania

RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009) TE CONNECTIVITY / RAYCHEM  
RNF-3000-3/1-0-STK (5677562009)

Heat-shrinkable tubing 3mm 3:1 Black 1,2m-piece, , price per meter

Rurki termokurczliwe i osłonowe

Nr. Zamówienie: 225740
na magazynie 6 szt
6 szt+
5,96 Zł
Zamawiam:
 • Włożyć do koszyka
 • Wyślij zapytanie
 • Dodać do ulubionych
 • Obserwować
 • Dodaj produkt do porównania
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji