Seria TSR-WI to nieizolowane przetwornice POL (Point of Load) o ultraszerokim zakresie napięć wejściowych 8:1. Urządzenia oferowane są w standardowych pakietach SIP-3.

Dzięki kompatybilności z większością standardowych napięć magistrali i baterii, przetwornice te stanowią uniwersalne rozwiązanie do wielu zastosowań w rozproszonych systemach zasilania, w których stosowane są różne wartości napięcia. Możliwość zastosowania tej samej przetwornicy w różnych sytuacjach znacząco skraca listę materiałową (BOM) danego projektu.

Dzięki sprawności sięgającej 94%, zakres temperatur pracy przetwornic wynosi od -40 do +85°C, dzięki czemu idealnie zastępują one mniej sprawne regulatory liniowe LMxx. Maksymalny prąd wyjściowy wynosi 0,6 albo 1 A, a standardowe cechy to niski pobór prądu w stanie czuwania, precyzyjna regulacja, zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przepięciowe i przeciążeniowe.  

Przetwornice serii TSR-WI nadają się do wielu zastosowań zasilanych z baterii i z rozproszonych systemów zasilania.

W celu uzyskania informacji o cenach i dostawie produktów TRACOPOWER prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami pod adresem info@soselectronic.pl