Traco Power oferuje szeroki zakres w pełni hermetyzowanych modułów zasilających obejmujących ponad 200 modeli standardowych. Są one dostępne w wersjach do montażu na płytkach PCB, w obudowie, z przykręcanymi listwami zaciskowymi, ze złączami wtykanymi płaskimi lub z odizolowanymi końcówkami do montażu w standardowych puszkach elektroinstalacyjnych.

Zasilacze stanowią najbardziej obciążone części urządzeń elektronicznych. Muszą wytrzymać szerokie zakresy temperatur, a ponieważ generują także ciepło poprzez zamianę energii wejściowej w moc wyjściową, wysoka wydajność jest kluczowym parametrem każdego z takich zasilaczy.

TMPS10 - ultrakompaktowe rozwiązanie do zasilania urządzeń IoT
Seria TMPS 10 obejmuje ultrakompaktowe moduły zasilające AC/DC w lekkich, w pełni hermetyzowanych plastikowych obudowach do montażu na płytkach PCB.

Posiadają najnowsze atesty bezpieczeństwa na potrzeby przemysłu i rozwiązań IT (IEC/EN/UL 62368-1), ale są również certyfikowane zgodnie z normą IEC/EN 60335-1 dla urządzeń do użytku domowego.

Te 10-watowe moduły to idealne rozwiązanie w przypadku obwodów małej mocy lub układów zintegrowanych, w których wolna przestrzeń jest kwestią krytyczną. Doskonale nadają się również do wydajnego zasilania urządzeń w trybie gotowości, gdy wymagana jest zgodność z dyrektywą ErP.

Seria TMPS obejmuje zasilacze o mocy 3W i 5W TMPS03 i TMPS05, które wraz z wersją 10W TMPS10 są dostępne w naszej ofercie na zamówienie.

W przypadku zainteresowania jakimkolwiek produktem firmy Traco Power lub w celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.