TRACOPOWER

Traco TSR-1 za darmo! Jesteś między nimi?

20 z Was, którzy wzięli udział w niedawnym konkursie, może już niebawem wypróbować za darmo te nowe wyjątkowe stabilizatory impulsowe.

Artykuł archiwalny opublikowany 28.03.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Nie ma wątpliwości, że stabilizatory impulsowe to bardzo perspektywiczne zamienniki za nieefektywne stabilizatory liniowe. Odzwierciedla się to również w Państwa zainteresowaniu tymi elementami oraz w rekordowym udziale w konkursie opublikowanym w artykule – Wypróbuj efektywne zamienniki za standardowe stabilizatory serii 78xx. Łącznie 504 z Was, czytelników, wysłało do nas odpowiedź na trochę „podchwytliwe” pytanie – Jaki induktor potrzebny jest do poprawnego działania TSR-1?
Poprawna odpowiedź to, że: TSR-1 stanowi kompletne rozwiązanie włącznie z induktorem, dlatego nie wymaga żadnej cewki-induktora do poprawnego działania. Większość odpowiedzi była poprawnych, jednak wielu z Was napisało, że potrzebny jest induktor 8,2 µH. Przyznajemy, że tak sformułowane pytanie mogli Państwo zrozumieć również jako: „Co należy dotrzymać, aby TSR-1 spełniało również EN 55022 classA?“ (kiedy należy dodać filtr Pi z cewką 8,2 µH oraz dwoma kondensatorami), dlatego zwycięzców wylosowaliśmy spośród wszystkich uczestników.

Dziękujemy za udział, zdobywcami stabilizatorów Traco TSR-1 są:

Beck János (HU)
Ing. Dlugoš Alojz (SK)
Ing. Pavol Zuskáč (SK)
Kónya László (HU)
Boris Letocha (CZ)
Jaroslav Kvíz (CZ)
Polgár Zsolt (HU)
Ladislav Toldy (SK)
Ing. Boris Klusmeyer (DE)
Bogdan Argatu (RO)
Ivan Doležal (CZ)
Jaroslav Čechák (CZ)
Ing. Filip Šaněk (CZ)
Milan Sihelský (SK)
Pavol Paralič (SK)
František Kefurt (CZ)
Petr Sedláček (CZ)
Bartłomiej Szczygieł (PL)
Ľubomír Bobák (SK)
Miroslav Motýľ (SK)

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji