Zasilacze AC/DC TPP 15A-D posiadają wzmocniony system izolacji podwójnego wejścia/wyjścia, zgodny z normami bezpieczeństwa urządzeń medycznych IEC/EN/ES60601-1 (wydanie trzecie) oraz 2 atesty MOPP (Means of Patient Protection) do pracy na wysokości do 5000 m. 
Prąd upływu uziemienia wynosi poniżej 75 µA, co sprawia, że zasilacze nadają się do zastosowań dla urządzeń z klasą izolacji BF (body floating). Klasa izolacji BF jest zazwyczaj wykorzystywana w aparaturze, która wchodzi z pacjentem w kontakt przewodzący lub jest przez niego wykorzystywane średnio- lub długoterminowo. Przykładami tego typu urządzeń są ciśnieniomierze, inkubatory i urządzenia wykorzystujące ultradźwięki.

Wyzwaniem dla inżynierów jest zawsze konieczność podjęcia decyzji, czy przy projektowaniu urządzenia skupić się na wysokiej wydajności czy zachowaniu wysokiego napięcia izolacji. Seria TPP15A-D odznacza się doskonałą wydajnością (do 88,5%) oraz wysoką gęstością mocy przy rozmiarach 25.4 x 38.1 mm (1,0" x 1,5").
Zakres temperatur roboczych przy pełnym obciążeniu obejmuje od -40°C do +60°C, natomiast zasilacz jest w stanie pracować w temperaturze do 85°C przy 50% ograniczeniu obciążenia.

Urządzenia są zgodne z najnowszą normą IEC 60601-1-2 (wydanie czwarte), dotyczącą emisji i odporności elektromagnetycznej.

W celu uzyskania informacji na temat cen i dostawy, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Więcej informacji o produktach TRACO POWER można uzyskać pod adresem info@soselectronic.pl