Seria TEL 10WI to szereg izolowanych przetwornic 10W dostępnych w ultrakompaktowej obudowie DIP-16. Seria została zaprojektowana z myślą o jak największej miniaturyzacji przetwornic DC/DC niskiej mocy przy zachowaniu wysokiej wydajności. Produkty TEL 10WI wyznaczają nowe standardy gęstości mocy przy 3,83W/cm3.

Seria TEL 10WI zapewnia bardzo szeroki (4:1) zakres napięcia wejściowego i posiada wysoką sprawność nawet do 86%, co pozwala na pracę w zakresie temperatur do +70°C przy pełnym obciążeniu i maksymalnie do 88°C przy 50% obciążenia. Dostępne są dwie opcje napięcia wejściowego: 9-36VDC lub 18-75VDC. Te dwa zakresy obejmują prawie wszystkie wymagania w zastosowaniach przemysłowych.

Przetwornice posiadają wewnętrzny filtr wejściowy na potrzeby zgodności z poziomem emisji przewodzonej wg EN55022 / EN 55022 klasa A. Modele serii TEL 10WI stanowią ekonomiczne rozwiązanie w zastosowaniach o ograniczonej ilości dostępnego miejsca w produkcji przyrządów pomiarowych, w zastosowaniach IT i elektronice przemysłowej.

Dla mniej wymagających zastosowań, gdzie wystarczy zakres napięcia wejściowego 2:1 oferujemy przetwornice 10W DC/DC serii TEL10. Jest to również tańsza alternatywa dla serii TEL10WI. Produkty z obu serii dostępne są u nas na zamówienie.

W przypadku zainteresowania produktami firmy Traco Power lub w celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt pod adresem tracopower@soselectronic.com