Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. OK Więcej informacji
UDOO

Nagranie z internetowego seminarium SOS – Analiza obrazu w czasie rzeczywistym oraz obliczenia fizyczne z UDOO

Podczas seminarium internetowego można było poznać zastosowania analizy obrazu w czasie rzeczywistym z zastosowaniem OpenCv w UDOO. Przegapiłeś nasze webinarium? Obejrzyj nagranie wideo....

Głównym tematem drugiego już webinarium z marką UDOO była „Analiza obrazu w czasie rzeczywistym z zastosowaniem OpenCv”. Zaprezentowaliśmy przykłady zastosowań w połączeniu z procesorem Arduino wykorzystywanym do odpowiedniego sterowania silników.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy seminarium internetowego mieli możliwość zamówienia kamery Autofocus Cameru 5.0 z 25% bonifikatą.
Więcej na temat produktów UDOO...

Przegapiłeś nasze webinarium ?

Jeśli przegapiłeś to seminarium, obejrzyj nagranie wideo...

Wideo

Programme of webinar:
- how to Use real time image analysis with OpenCv with UDOO
- example of use in conjunction with the onboard Arduino processor to control motors accordingly.
- Q&A

Już teraz mogą Państwo zarejestrować się na następne webinaria, które dla Państwa przygotowujemy. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdą Państwo na www.soselectronic.pl/webinar.

webdesign © bart.sk

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe