UDOO

Nagranie z internetowego seminarium SOS – Analiza obrazu w czasie rzeczywistym oraz obliczenia fizyczne z UDOO

Podczas seminarium internetowego można było poznać zastosowania analizy obrazu w czasie rzeczywistym z zastosowaniem OpenCv w UDOO. Przegapiłeś nasze webinarium? Obejrzyj nagranie wideo....

Artykuł archiwalny opublikowany 19.12.2014. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Głównym tematem drugiego już webinarium z marką UDOO była „Analiza obrazu w czasie rzeczywistym z zastosowaniem OpenCv”. Zaprezentowaliśmy przykłady zastosowań w połączeniu z procesorem Arduino wykorzystywanym do odpowiedniego sterowania silników.
Dodatkowo wszyscy uczestnicy seminarium internetowego mieli możliwość zamówienia kamery Autofocus Cameru 5.0 z 25% bonifikatą.
Więcej na temat produktów UDOO...

Przegapiłeś nasze webinarium ?

Jeśli przegapiłeś to seminarium, obejrzyj nagranie wideo...

Wideo

Programme of webinar:
- how to Use real time image analysis with OpenCv with UDOO
- example of use in conjunction with the onboard Arduino processor to control motors accordingly.
- Q&A

Już teraz mogą Państwo zarejestrować się na następne webinaria, które dla Państwa przygotowujemy. Więcej informacji o aktualnych webinariach znajdą Państwo na www.soselectronic.pl/webinar.

Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji