WAGO

13-tu z Was wypróbuje w praktyce zalety Wago TopJob S

W najbliższych dniach, wylosowani zwycięzcy uzyskają próbkę wyjątkowych zacisków 3-polowych na listwę DIN.

Artykuł archiwalny opublikowany 20.02.2013. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Pomimo tego, że zaciski na listwę DIN nie są potrzebne do „każdego“ urządzenia, zaskoczyły nas swoim udziałem w konkursie opublikowanym niedawno w artykule Wago TOPJOB ® S – obecny standard w instalacjach? razem z pytaniem konkursowym:, „Jakie narzędzie potrzebne jest do instalacji przewodów typu drut w zaciskach TOPJOB S?“. Wszyscy odpowiedzieli poprawnie - nie potrzeba żadnych narzędzi.
Dziękujemy za udział, z około 60 uczestników zaciski Wago 2003-6641 zdobywają:
Libor Veselý (CZ)
Petr Hladký (CZ)
Klaus Büttner (DE)
Galántay Gáborné (HU)
Hanák Péter (HU)
Ignácz János (HU)
Sándor László (HU)
Dávid Goliáš (SK)
Peter Čučka (SK)
Tížik Jaroslav (SK)
Ing. Rastislav Ďurica (SK)
Róbert Sloboda (SK)
Ing. Marinel Maican (RO)


Nie przegap te artykuły!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji