Czy już wypróbowałeś komunikacji szeregowej przez Ethernet?

Ponad 50 projektantów testowało moduły Wiznet podczas warsztatów „Pizza workshop” odbywających się w Brnie, Bratysławie i Budapeszcie.

Artykuł archiwalny opublikowany 01.10.2015. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Głównym tematem warsztatów było wykorzystanie modułów Wiznet. do komunikacji przez Ethernet. Projektanci mieli możliwość sprawdzenia jak szybkie i proste jest podłączenie urządzenia do sieci Ethernet, warsztaty prowadzone były przez Joachima Wülbecka z firmy Wiznet.

Uczestnicy pracowali na zestawach uruchomieniowych EVB WIZ550S2E, oraz innowacyjnych WiZwiki-W7500. Było wiele pytań dotyczących konfiguracji, programowania, wysyłania i odbierania danych portem szeregowym poprzez Ethernet, jak również dotyczących rozwiązywania problemów dotyczących proponowanych zastosowań.

Zdjęcia mówią najlepiej o tym jak wyglądały warsztaty... :-)

Podobają Ci się zajęcia „Pizza workshop”?
Nie przegap naszych kolejnych warsztatów w październiku z firmą Lantronix. Zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.