Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie. OK Więcej informacji
WIZNET

W7200 przynosi TCP/IP oraz ARM Cortex M3 w jednym czipie

Przedstawiamy Państwu nowość spółki WIZnet – układ iMCUTM W7200, który stanowi kombinację sprawdzonego rozwiązanie „hardwired“ TCP/IP W5200 oraz czipu ARM Cortex M3. Wynikiem jest wydajny układ oferujący szybką i stabilną transmisję TCP/IP bez ograniczenia wydajności procesora ARM.

Spółka WIZnet specjalizuje się w rozwiązaniach podłączenia do Ethernet, które odciążają główny procesor w aplikacji docelowej. W aplikacjach, gdzie wydajność procesora jest krytyczna, i gdzie siłą rzeczy warto mieć do dyspozycji jak najwięcej mocy procesora głównego, i nie zajmować go zadaniami, które mogą być wykonane przez układy wspierające. Jak jednak zrobić to z minimalnymi wymaganiami na rozwój a w dodatku zaoszczędzić jeszcze miejsce na płytce PCB? Rozwiązanie to układy iMCUTM. Seria iMCU - Internet MCU oferuje szybki Internet za pomocą architektury „on-the-fly“, oraz szybkich algorytmów. W7200 wspiera wszystkie zwykłe protokoły jak TCP, UDP, ICMP, IPv4 ARP, IGMP, PPPoE, Ethernet jak również połączenie za pośrednictwem ADSL. Zasady działania iMCU W7200 najlepiej ilustruje załączony schemat blokowy. Do naszego asortymentu pozycji magazynowych dołączyliśmy sam układ jak również płytkę rozwojową iMCU7200EVB.

Szczegółowych informacji udzielą dokumenty W7200_Datasheet i W7200_EVB.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod adresem info@soselectronic.pl.

Zalety / Cechy:

  • ARM Cortex M3 zintegrowany z „hardwired“ układem TCP/IP
  • TCP, UDP, ICMP, IPv4 ARP, IGMP, PPPoE, Ethernet
  • połączenie ADSL z protokołem PPPoE
  • 8 niezależnych równolegle biegnących „sockets“
  • 32Kb bufor danyc dla sieci
  • power down i WOL

Produkty uzupełniające

W7200

US interfejsy

ARM32bit Cortex M3 with hardwired TCP/IP, MAC & PHY (empty)

Nr artykułu: 125309
Niedostępny

WIZNET

Towary wyłączone z oferty

iMCU7200 EVB

Zestawy rozwojowe do modułów komunikacyjnych

Evaluation Board for W7200 (Cortex-M3 + W5200 core)

Nr artykułu: 125310
Niedostępny

WIZNET

Towary wyłączone z oferty

webdesign © bart.sk

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe