28 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

Artykuły

Artykuły
Przedłuż okres życia baterii za pomocą nowych przetwornic napięcia TRACO TSR3 TRACOPOWER

Przedłuż okres życia baterii za pomocą nowych przetwornic napięcia TRACO TSR3

Do naszej oferty wprowadziliśmy nową serię przetwornic TSR-3 TRACO, które cechują się małymi wymiarami oraz wysoką wydajnością. Uzyskujemy przez to przetwornicę, która nie grzeje się i zmieści się wszędzie tam, gdzie ze standardowym stabilizatorem i chłodnicą nie jest to możliwe.

Dział sprzedaży SK po 20 latach

Dział sprzedaży SK po 20 latach

Dział sprzedaży to ludzie, którzy na co dzień wchodzą w kontakt z Wami – naszymi klientami. Już przez dwadzieścia lat codziennie komunikują z Państwem Andrea Lešundáková, Anna Tamášová i Adriana Benediková, które pracują w SOS electronic od samego początku.

Zasilacze impulsowe od Myrry już na magazynie, wypróbuj je! MYRRA

Zasilacze impulsowe od Myrry już na magazynie, wypróbuj je!

Francuski producent transformatorów zalewanych do płytek PCB wprowadził na początku roku 2011 nowe modele zalewanych impulsowych zasilaczy AC/DC.

Ulepszone zaciski bezśrubowe do płytek PCB z dźwignią już do nabycia EUROCLAMP

Ulepszone zaciski bezśrubowe do płytek PCB z dźwignią już do nabycia

Włoski producent śrubowych zacisków do płytek DPS wprowadził jeszcze w roku 2009 nowy typ terminali bezśrubowych pod oznakowaniem MM151-5-P, które z jednej strony były otwarte (dla możliwości składania), i wymagały osłony bocznej.

Przyśpiesz opracowanie własnego urządzenia z zestawem ewaluacyjnym i.MX25 oraz i.MX51 SODIMM PC VOIPAC

Przyśpiesz opracowanie własnego urządzenia z zestawem ewaluacyjnym i.MX25 oraz i.MX51 SODIMM PC

To ekonomiczne EMBEDDED rozwiązanie z mnóstwem peryferiów, zaprojektowane zostało dla maksymalnego przyśpieszenia procesu opracowania i rozwoju własnego urządzenia przemysłowego. Dostarczane jest wraz z ochronną obudową aluminiową i z systemem operacyjnym Linux, Android lub Windows CE. Może być użyty jako samodzielny komputer przemysłowy, lub jako część własnego, większego rozwiązania.

Wszystko rozpoczęło się przed 20-tu laty

Wszystko rozpoczęło się przed 20-tu laty

Wszystko rozpoczęło się przed 20-tu laty. Pod kierownictwem pani Ružičkovej, kilku spontanicznych zapaleńców rozpoczęło w wynajętym lokalu, o powierzchni około 250 m2, dystrybucję części elektronicznych.

Pudełka aluminiowe Hammond serii 1550 i 1550Z – przeznaczone dla Państwa urządzeń elektronicznych. HAMMOND

Pudełka aluminiowe Hammond serii 1550 i 1550Z – przeznaczone dla Państwa urządzeń elektronicznych.

Seria pudełek 1550 jest standardowo dostarczana bez uszczelki, z osłoną IP54, z możliwością dokupienia samodzielnej uszczelki (dla IP66 lub IP68). Produkowane są w kolorach aluminium naturalne, lub czerń satynowa. W formie akcesoriów dostarczane są cztery śrubki.

W maju świętujemy z marką HAMMOND

W maju świętujemy z marką HAMMOND

Zamówcie produkty marki HAMMOND za więcej jak 400 PLN a razem z zamówieniem zyskacie najnowszą obudowę z serii 1550 z oferty HAMMOND jako prezent.

Marka SOS electronic obchodzi 20 lat. Świętujcie razem z nami! SOS electronic

Marka SOS electronic obchodzi 20 lat. Świętujcie razem z nami!

Dokładnie w kwietniu tego roku zakończymy 20 lat istnienia naszej firmy SOS electronic. 20 lat w życiu naszej grupy handlowej to na pewno wiele i na całą drogę miało wpływ wiele momentów przełomowych...

Nowe oscyloskopy pamięciowe HAMEG

Nowe oscyloskopy pamięciowe HAMEG

HAMEG Instruments uzupełnił udaną serię HMO oscyloskopów cyfrowych i mix o modele pokrywające zakres niższych częstotliwości od 70 do 200MHz.

Marka SOS electronic obchodzi 20 lat SOS electronic

Marka SOS electronic obchodzi 20 lat

Dokładnie w kwietniu tego roku zakończymy 20 lat istnienia naszej firmy SOS electronic. 20 lat w życiu naszej grupy handlowej to na pewno wiele i na całą drogę miało wpływ wiele momentów przełomowych...

Granica miliona pokonana! SOS electronic

Granica miliona pokonana!

Dochód miesięczny grupy handlowej SOS electronic europe przekroczył w marcu 2011 po raz pierwszy granicę jednego miliona €, kiedy osiągnął poziom 1,087 mil. Eur.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji