29 lat na rynku
Oddziały w 6 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

ATTEND

Attend Technology Inc./ Tajwan to szybko rosnąca spółka założona w r. 2002, specjalizująca się w rozwoju i produkcji rozwiązań konektorowych.
ATTEND
Produkty ATTEND w naszej ofercie
Referencje
Candice Lai/ ATTEND
Cieszymy się, że SOS electronic jest naszym dystrybutorem. Dzięki swojemu profesjonalizmowi doskonale wspieracie rozwój firmy ATTEND w Europie. 2. SOS w pełni rozumie rynki docelowe i klientów firmy ATTEND. Ponadto, w umiejętny sposób zwiększa świadomość naszej marki na rynku europejskim. Cieszymy się, że mamy takiego partnera. SOS electronic posiada doskonały i godny zaufania dział sprzedaży i marketingu.
Potrzebna porada?
Dlaczedo ATTEND?
  • wide portfolio of quality products
  • excellent price/ performance ratio
Czy wiesz?
ATTEND portfolio consists of sockets, connectors and cable assemblies for industry, communication, audio-video equipment and computers. Among Attend products can be found memory cards sockets, SIM cards sockets, FPC connectors, HDMI, E-SAT, RJ45, USB and many other types of connectors.
Asortyment producenta ATTEND
Rozszerzamy asortyment gniazd ATTEND do modułów MiniPCIe
ATTEND

Rozszerzamy asortyment gniazd ATTEND do modułów MiniPCIe

ATTEND rozszerza swoją ofertę gniazd 9,9 mm 119A o popularne elementy do modułów mini PCI express. Wybierz najbardziej odpowiadającą ci wersję produktu, biorąc pod uwagę swoje wymagania dotyczące ceny, łatwości i szybkości montażu i oszczędności miejsca.

NanoSIM w przemyśle
ATTEND

NanoSIM w przemyśle

ATTEND, znany producent gniazd do kart SIM i kart pamięci, myśli również o rozwiązaniach przemysłowych. Firma właśnie wypuściła na rynek nowe gniazdo nanoSIM, zaprojektowane z myślą o zachowaniu wytrzymałości w trudnych warunkach: w temperaturach od -40°C do +105°C. Jest to produkt z możliwością instalacji nawet do góry nogami.

Inteligentne gniazdo na dwie karty nano SIM
ATTEND

Inteligentne gniazdo na dwie karty nano SIM

Dwie karty SIM umożliwiają wybór operatora z lepszym zasięgiem, a także korzystanie z technologii 4G i LPWA. W porównaniu do produktów konkurencji, oferowany przez firmę Attend uchwyt serii 115S na 2 karty nano SIM zapewnia kilka sprawdzonych korzyści.

Filmiki prezentujące produkty ATTEND

M.2 connector (NGFF)

nagrane na serwerze: 20.05.2014

ATTEND on Embedded World 2013

nagrane na serwerze: 11.03.2013
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji