ATTEND

Attend Technology Inc./ Tajwan to szybko rosnąca spółka założona w r. 2002, specjalizująca się w rozwoju i produkcji rozwiązań konektorowych.
ATTEND
Produkty ATTEND w naszej ofercie
Referencje
Candice Lai/ ATTEND
Cieszymy się, że SOS electronic jest naszym dystrybutorem. Dzięki swojemu profesjonalizmowi doskonale wspieracie rozwój firmy ATTEND w Europie. 2. SOS w pełni rozumie rynki docelowe i klientów firmy ATTEND. Ponadto, w umiejętny sposób zwiększa świadomość naszej marki na rynku europejskim. Cieszymy się, że mamy takiego partnera. SOS electronic posiada doskonały i godny zaufania dział sprzedaży i marketingu.
Potrzebna porada?
Dlaczedo ATTEND?
  • wide portfolio of quality products
  • excellent price/ performance ratio
Czy wiesz?
ATTEND portfolio consists of sockets, connectors and cable assemblies for industry, communication, audio-video equipment and computers. Among Attend products can be found memory cards sockets, SIM cards sockets, FPC connectors, HDMI, E-SAT, RJ45, USB and many other types of connectors.
Asortyment producenta ATTEND
Wytrzymałe styki sprężynowe (piny pogo)

Wytrzymałe styki sprężynowe (piny pogo)

Styki sprężynowe umożliwiają bezproblemowe rozłączanie i łączenie styków, zapewniając trwałość połączenia, niezależnie od tego, czy styki wykorzystywane są w branży przemysłowej, w medycynie czy też elektronice użytkowej. Poniższy artykuł przedstawia najważniejsze powody, dla których warto zdecydować się na styki sprężynowe firmy ATTEND.

Rozszerzamy asortyment gniazd ATTEND do modułów MiniPCIe

Rozszerzamy asortyment gniazd ATTEND do modułów MiniPCIe

ATTEND rozszerza swoją ofertę gniazd 9,9 mm 119A o popularne elementy do modułów mini PCI express. Wybierz najbardziej odpowiadającą ci wersję produktu, biorąc pod uwagę swoje wymagania dotyczące ceny, łatwości i szybkości montażu i oszczędności miejsca.

NanoSIM w przemyśle

NanoSIM w przemyśle

ATTEND, znany producent gniazd do kart SIM i kart pamięci, myśli również o rozwiązaniach przemysłowych. Firma właśnie wypuściła na rynek nowe gniazdo nanoSIM, zaprojektowane z myślą o zachowaniu wytrzymałości w trudnych warunkach: w temperaturach od -40°C do +105°C. Jest to produkt z możliwością instalacji nawet do góry nogami.

Filmiki prezentujące produkty ATTEND

M.2 connector (NGFF)

nagrane na serwerze: 20.05.2014

ATTEND on Embedded World 2013

nagrane na serwerze: 11.03.2013
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.