CRC

Firma CRC Industries została założona w 1958 roku. Dziś przedsiębiorstwo może się pochwalić wieloletnim, bogatym doświadczeniem w zakresie produkcji produktów specjalistycznych najwyższej jakości. W ofercie firmy znaleźć można naprawdę szeroką gamę środków chemicznych i sprayów, takich jak na przykład smary, produkty antykorozyjne, środki czyszczące, farby, uszczelniacze, kleje, chemię spawalniczą, środki antyadhezyjne i inne produkty dla różnych zastosowań opracowywane z myślą o indywidualnych konsumentach, przemyśle samochodowym, po niestandardowe zastosowania przemysłowe.
Produkty CRC w naszej ofercie
bez kategorii
Potrzebna porada?
Dlaczedo CRC?
Produkty CRC charakteryzuje bardzo wysoka zawartość składników aktywnych i maksymalna wydajność, co czyni je rozwiązaniem wyjątkowo ekonomicznym.
Ich kolejną zaletą jest szczegółowa dokumentacja techniczna (dołączona do każdego produktu) i aktualne karty charakterystyki przetłumaczone na języki krajów, w których sprzedawany jest dany środek.
Czy wiesz?
CRC jest również producentem sprayów z zaworem umożliwiającym obracanie o 360°, które mogą być używane w każdej pozycji, nawet gdy użytkownik trzyma puszkę do góry nogami.
Asortyment producenta CRC
Silny środek czyszczący i odtłuszczający o cytrusowym zapachu – Citro Cleaner

Silny środek czyszczący i odtłuszczający o cytrusowym zapachu – Citro Cleaner

Silnie działający środek czyszczący do zastosowań przemysłowych na bazie naturalnej terpentyny pomarańczowej i alkoholu o niezawodnych właściwościach odkażających, przeznaczony do bezpiecznego czyszczenia maszyn i urządzeń podczas przeprowadzania czynności konserwacyjnych.

Skorzystaj z profesjonalnych rozwiązań dla wszystkich sektorów przemysłu

Skorzystaj z profesjonalnych rozwiązań dla wszystkich sektorów przemysłu

W naszym sklepie pojawiły się nowe produkty z kategorii chemii elektronicznej, takie jak kleje, różnorodne środki czyszczące, smary, produkty antykorozyjne, spawalnicze, środki rozdzielające i inne produkty z oferty CRC Industries przeznaczone do produkcji, konserwacji i serwisowania.

Filmiki prezentujące produkty CRC
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji