29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

Dlaczego powinieneś wybrać SOS electronic?

Nie tylko sprzedajemy komponenty, ale również rozumiemy je. Z nami nie chodzi tylko o dostawę komponentów ,ale kompleksowość powiązanych usług i korzyści.

Dlaczego my? Co otrzymasz dodaktowo?

 • Jakość i oryginalność pochodzenia gwarantowana
  Większość naszych produktów jest brana bezpośrednio od certyfikowanych i poważanych producentów. Nie kupujemy pod żadnym pozorem w “szarej strefie”
 • Ponad standardowe relacje z producentami
  Nasz związek z naszymi producentami jest ponad standardowy. Potrzebujesz wsparcia technicznego bezpośrednio w Twojej siedzibie? To dla nas absolutnie żaden probelm! Odwiedzimy Cię bezpośrednio z przedstawicielem producenta abyś otrzymał informację z pierwszej ręki.
 • Wsparcie techniczne
  Webinaria techniczne, warsztaty i zajęcia praktyczne Artykuły w formie przęglądów produktów Własny Inżynier aplikacyjny jak i pośrednie wsparcie od samego producenta komponentów
 • Oszczędzamy Twój czas i koszty
  Naszą wiedzą i sugestiami, pomagamy Ci w projektowaniu Twojego produktu , żebyś często mógł zaoszczędzić wiele miesięcy projektowania i związanych z nim kosztów.
 • Potęga międzynarodowej grupy kapitałowej
  W 2013 zostaliśmy częścią grupy kapitałowej CONRAD .Jesteśmy częścią rodziny o 100-letniej tradycji i sile finansowe kilku miliardów euro.
 • Wysokiej jakości pakowanie jak i dostawa sprzętu
  W naszym magazynie nie znajdziesz nikogo “transferująceg sprzętu”. Zatrudniamy wykwalfikowanych ludzi z odpowiednimi zdolnościami technicznymi. Jest to jeden z powodów dzięki, którym udało się nam osiągnąć jeden z najniższych wskaźników pomyłek- mniej jak 0.02%.
 • Jesteśmy otwarci na krytykę naszych pomyłek
  Wiemy, że życie przynosi różne sytuacje, nie zawsze wszystko działa tak jak powinno. Nie staramy się ukrywać naszych błędów. Możesz zgłosić reklamacje bezpośrednio przez stronę ,co znacząco przyspiesza proces jej rozpatrzenia.
 • Komunikujemy się w Twoim języku
  Komunikujemy się z Tobą w 6 językach – słowackim, czeskim,węgierskim, niemieckim, polskim i oczywiście angielskim.
 • W naszym słowniku nie ma słowa “niemożliwe”
  Oferujemy indywidualne i ludzkie podejście.Nie szukamy wymówek, zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie dla Twoich potrzeb satysfakcjonujące obie strony.

Widzimy Cię jako całość


Patrzymy na Ciebie jak na elektroniczną firmę projektową, która chce sprzedawać swoje produkty z syskiem. Dlatego też skupiamy się nie tylko na efektywnym dostarczaniu komponentów, ale również...

 1. Pomagamy obniżyć koszty projektowania Twoich produktów
 2. Optymalizujemy koszty zakupów komponentów elektronicznych
 3. Tniemy koszty produkcji dzięki dostawom komponentów dokładnie w chwili kiedy są potrzebne
 4. Pomagamy w promocji Twoich produktów i zwiększeniu sprzedaży

Nasze centrum logistyki


Dystrybucję prowadzimy z dwóch magazynów i centrów logistycznych:

 1. Magazyn podręczny do natychmiastowych dostaw na co dziennyc h warunkach Koszyce, Słowacja – 1200 m2, około 10 tysięcy pozycji wartych 3,2 mil. €
 2. Pana-europejski magazyn centralny w strukturze grupy Conrad Wernberg, Niemcy – 100 000m2, około 700 tysięcy pozycji


Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji