29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

ESPRESSIF

Espressif Systems z siedzibą w Szanghaju jest firmą zajmującą się produkcją chipów. Podstawowymi elementami ich produkcji są chipy WiFi i Bluetooth oraz bezprzewodowe rozwiązania dla internet of things (IoT). Espressif Systems przeszłości opracował i nadal rozwija rodzinę wydajnych chipsetów i modułów Wi-Fi. Espressif ściśle współpracuje ze swoimi klientami i na podstawie ich opinii ulepsza swoje produkty i wprowadza nowe narzędzia softwarowe w celu usprawnienia i optymalizacji rozwoju urządzeń IoT.
ESPRESSIF products in our offer
Potrzebna porada?
Dlaczedo ESPRESSIF?
Espressif rozwija smart i łatwo aplikowalne chipy oraz moduły do codziennego użytku w aplikacjach IoT.
Czy wiesz?
Dopiero w 2014 roku Espressif zaczął dostarczać swoje produkty na rynek, a już dwa lata później sprzedawał milion sztuk rocznie.
ESPRESSIF articles
Szybkie tworzenie produktów ESP32
ESPRESSIF

Szybkie tworzenie produktów ESP32

ESP-Jumpstart to nowy przewodnik referencyjny firmy Espressif, mający na celu wspieranie wykonawców w szybkim przekształcaniu pomysłów w produkty.

Niezawodne połączenia WiFi
ESPRESSIF

Niezawodne połączenia WiFi

Firma Espressif zaprojektowała i wyprodukowała kilka modułów i płytek rozwojowych WiFi/BT, aby pomóc użytkownikom ocenić funkcjonalność rodziny układów scalonych ESP32. Same układy scalone i moduły oparte na układach ESP32 zyskały ogromną popularność, a liczba aplikacji zbudowanych na modułach ESPRESSIF rośnie w sposób wykładniczy.

Rewolucyjne moduły IoT ESP producenta Espressif
ESPRESSIF

Rewolucyjne moduły IoT ESP producenta Espressif

Wszyscy oczekujemy szybkiego nadejścia urządzeń IoT zastosowanych w życiu codziennym. Bardzo ważnym parametrem dla rozbudowy urządzeń IoT jest cena modułów służących do podłączenia ich do sieci. Mogłoby się wydawać, że odpowiedni moduł już istnieje i nic nie stoi na przeszkodzie do nadejścia cenowo dostępnych urządzeń IoT.

ESPRESSIF videos

Espressif IoT chip

nagrane na serwerze: 30.03.2017
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji