IMST

IMST GmbH jest zawodowym ośrodkiem kompetencji i rozwoju w zakresie obwodów wysokiej częstotliwości, modułów bezprzewodowych i systemów komunikacyjnych. IMST GmbH zajmuje się przede wszystkim rozwiązaniami bezprzewodowymi. Placówka oferuje łatwe w integracji moduły radiowe pracujące na niewymagających pozwolenia pasmach częstotliwości 169/433/868 MHz i 2,4 GHz oraz kompleksowe usługi projektowe: od specyfikacji systemu po wdrożenie sprzętu i oprogramowania. Firma powstała w 1992 roku w Niemczech. Obecnie zatrudnia 145 pracowników.
IMST
Dlaczego warto wybrać SOS electronic?
  • Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem IMST z oddziałami w 6 krajach europejskich.
  • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
  • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
  • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
  • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
  • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
  • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 29-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.
Produkty IMST w naszej ofercie
bez kategorii
ZigBee(1)
bez kategorii
Potrzebna porada?
Dlaczedo IMST?
  • Bezprzewodowe systemy komunikacyjne IMST są już z powodzeniem wykorzystywane w automatyzacji procesów, automatyce budynków, medycynie, przemyśle motoryzacyjnym i technologii zabezpieczeń.
  • IMST posiada akredytowany ośrodek testowy w zakresie wszystkich powszechnie stosowanych atestów terminali mobilnych, anten i obwodów radiowych.
  • IMST to zaawansowane technologie w połączeniu z wszechstronnym doświadczeniem.
Czy wiesz?
IMST (Instytut Technologii Komunikacji Mobilnej I Satelitarnej) powstał jako instytut stowarzyszony przy Uniwersytecie w Duisburgu-Essen z myślą o bezpośrednim zastosowaniu najnowszych odkryć naukowych.
IMST jest członkiem LoRa Alliance. W ścisłej współpracy z Semtech Corporation IMST opracował moduł radiowy ultradalekiego zasięgu.
Asortyment producenta IMST
Praktyczna bezprzewodowa bramka M-Bus obsługująca protokół LoRaWAN

Praktyczna bezprzewodowa bramka M-Bus obsługująca protokół LoRaWAN

Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału M-Bus to kompaktowe i ekonomiczne urządzenie, które przechwytuje dane przesyłane z mierników zużycia mediów, a następnie przesyła je na zdalny serwer za pośrednictwem protokołu LoRaWAN. Rozwiązanie idealnie sprawdzi się do automatycznego wykonywania pomiarów.

Niezrównany zasięg z modułem niskiej mocy w paśmie 2,4 GHz

Niezrównany zasięg z modułem niskiej mocy w paśmie 2,4 GHz

Nowy moduł bezprzewodowy iM282A z IMST GmbH gwarantuje zasięg 10 km w nielicencjonowanym paśmie 2,4 GHz. Sprzęt wykorzystuje modulację LoRa ze zmianą częstotliwości i nadaje się nawet do urządzeń zasilanych z baterii.

iM282A-L - moduł radiowy dalekiego zasięgu do pracy w paśmie 2,4 GHz

iM282A-L - moduł radiowy dalekiego zasięgu do pracy w paśmie 2,4 GHz

Do niedawna jedynym dostępnym na rynku chipem radiowym dalekiego zasięgu był SX1272/76 firmy Semtech. Sytuacja uległa zmianie, gdy firma IMST stworzyła nowy typ chipa radiowego SX1280, który może pracować w paśmie 2,4 GHz, i zdecydowano o jego zastosowaniu w nowym module dalekiego zasięgu LoRaWAN iM282A-L.

Filmiki prezentujące produkty IMST

About IMST

nagrane na serwerze: 02.05.2019

WiMOD LR_Studio (LoRa) - Introduction

nagrane na serwerze: 15.11.2018

Registering a LoRa Lite Gateway

nagrane na serwerze: 01.06.2018
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji