LEXSYSTEM

Założona w 1990 r. firma Lex Computech specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu przemysłowych komputerów jednopłytkowych, komputerów panelowych, komputerów bezwentylatorowych do zastosowania w przemyśle, pojazdach i transporcie kolejowym. Wszystkie produkty powstały na bazie energooszczędnych procesorów firmy Intel. Ponadto LexSystem oferuje dedykowane rozwiązania dla klientów OEM/ODM.
Produkty LEXSYSTEM w naszej ofercie
bez kategorii
bez kategorii
bez kategorii
bez kategorii
Potrzebna porada?
Dlaczedo LEXSYSTEM?
  • Zakres roboczej temperatury otoczenia od -20 do 70 C dla komputerów jednopłytkowych (SBC)
  • SBC także w obudowie Femto-ITX (84 x 55 mm)
  • Wodoodporny panel PC klasy IP66, IP67 i IP69K
Czy wiesz?
Jednopłytkowe komputery 2,5" PICO Express posiadają wszystkie interfejsy podłączone do 80-wtykowej listwy kołkowej typu żeńskiego.
Asortyment producenta LEXSYSTEM
Komputer panelowy z 10,4-calowym wyświetlaczem o wysokiej jasności

Komputer panelowy z 10,4-calowym wyświetlaczem o wysokiej jasności

LexSystem jest wszechstronnym producentem OEM/ODM. Firma stworzyła komputer panelowy z wyświetlaczem 10,4 cala o jasności 1,000 cd/m2. Tego rodzaju wyświetlacze są czytelne nawet w ostrym świetle słonecznym.

Seria komputerów przemysłowych na szynie DIN

Seria komputerów przemysłowych na szynie DIN

Seria NET i MIRO obejmuje szeroki asortyment modeli standardowych. Dodatkowo mocną stroną LexSystem jest możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb przy minimalnych kosztach dodatkowych.

Komputer panelowy LexSystem serii SUPER

Komputer panelowy LexSystem serii SUPER

Znakomita zdolność przyłączeniowa, chłodzenie pasywne, temperatura pracy od -20 do 60°C, szeroki zakres mocy wejściowych od 9 do 36 V DC, panel przedni o stopniu ochrony IP65. Po prostu SUPER.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji