29 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

LEXSYSTEM

Założona w 1990 r. firma Lex Computech specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu przemysłowych komputerów jednopłytkowych, komputerów panelowych, komputerów bezwentylatorowych do zastosowania w przemyśle, pojazdach i transporcie kolejowym. Wszystkie produkty powstały na bazie energooszczędnych procesorów firmy Intel. Ponadto LexSystem oferuje dedykowane rozwiązania dla klientów OEM/ODM.
LEXSYSTEM products in our offer
bez kategorii
bez kategorii
bez kategorii
Potrzebna porada?
Dlaczedo LEXSYSTEM?
  • Zakres roboczej temperatury otoczenia od -20 do 70 C dla komputerów jednopłytkowych (SBC)
  • SBC także w obudowie Femto-ITX (84 x 55 mm)
  • Wodoodporny panel PC klasy IP66, IP67 i IP69K
Czy wiesz?
Jednopłytkowe komputery 2,5" PICO Express posiadają wszystkie interfejsy podłączone do 80-wtykowej listwy kołkowej typu żeńskiego.
LEXSYSTEM articles
Seria komputerów przemysłowych na szynie DIN
LEXSYSTEM

Seria komputerów przemysłowych na szynie DIN

Seria NET i MIRO obejmuje szeroki asortyment modeli standardowych. Dodatkowo mocną stroną LexSystem jest możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb przy minimalnych kosztach dodatkowych.

Komputer panelowy LexSystem serii SUPER
LEXSYSTEM

Komputer panelowy LexSystem serii SUPER

Znakomita zdolność przyłączeniowa, chłodzenie pasywne, temperatura pracy od -20 do 60°C, szeroki zakres mocy wejściowych od 9 do 36 V DC, panel przedni o stopniu ochrony IP65. Po prostu SUPER.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji