MYRRA

MYRRA to spółka francuska, która została założona w roku 1987. Zakłady produkcyjne znajdują się we Francji, Polsce i Chinach. Myrra specjalizuje się w produkcji transformatorów bezpieczeństwa zatopionych w plastiku, transformatorów dla zasilaczy impulsowych, dławików i cewek przeciwzakłóceniowych.
Dlaczego warto wybrać SOS electronic?
  • Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem MYRRA z oddziałami w 6 krajach europejskich.
  • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
  • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
  • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
  • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
  • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
  • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 29-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.
Produkty MYRRA w naszej ofercie
Potrzebna porada?
Dlaczedo MYRRA?
  • Firma specjalizuje się w transformatorach 50Hz do płytek, transformatory z rdzeniem ferrytowym dla zasilaczy, tłumiki dla likwidacji zakłóceń i moduły łączące AC / DC
  • wysokiej niezawodność i bezpieczeństwo produktów
Czy wiesz?
Transformatory Myrra są starannie zaprojektowane, aby spełnić normy UL, VDE i EN6155. Parametry każdego transformatora są testowane w czasie produkcji. Transformatory z rdzeniem ferrytowym do przełączania źródeł zasilania są przeznaczone do różnych układów z Power Integrations, ON Semiconductor, STM, Fairchild i ON Bright.
Myrra oferuje również szeroki wachlarz modułów AC / DC, które są w pełni zgodne z normami bezpieczeństwa i EMC jako alternatywa dla standardowych transformatorów linearnych 50Hz.
Asortyment producenta MYRRA
Więcej mocy na potrzeby wymagających zastosowań

Więcej mocy na potrzeby wymagających zastosowań

Myrra poszerza swoją ofertę przetwornic AC-DC o modele z mocą wyjściową 20, 40 i 60 W, które mogą być lutowane bezpośrednio na płytce drukowanej. Ich parametry techniczne zapewniają dużą niezawodność i trwałość izolacyjną.

16gramów, 25x25x16mm, 3 W - oto Myrra 48000

16gramów, 25x25x16mm, 3 W - oto Myrra 48000

Sukces modelu serii 47000 skłonił spółkę Myrra do opracowania nowej serii przetwornic AC/DC - 48000. Sprawdźmy niektóre z ich funkcji na przykładzie.

AC / DC to nie jest tylko nazwa znanego zespołu rockowego

AC / DC to nie jest tylko nazwa znanego zespołu rockowego

MYRRA, producent transformatorów i przetwornic AC-DC niedawno rozszerzył swą gamę modeli przetwornic o modele z mocą wyjściową 7.5W i 10W oraz 3,3-24VDC.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.