ROHDE & SCHWARZ

Przez 80 lat, Rohde & Schwarz zapewniało jakość, precyzję i innowacyjność w zakresie komunikacji bezprzewodowej, a także sprzętu testowego i pomiarowego. Strategia firmy opiera się na czterech filarach: testowanie i pomiary, transmisja i nośniki, bezpieczeństwo łączności i cyberbezpieczeństwo, radiomonitoring i radiolokalizacja. Grupa firm branży elektronicznej, z siedzibą w Monachium (Niemcy), obecna na całym świecie jest jednym z liderów rynku światowego w wszystkich dziedzinach swojej działalności gospodarczej.
Produkty ROHDE & SCHWARZ w naszej ofercie
Potrzebna porada?
Dlaczedo ROHDE & SCHWARZ?
  • wyjątkowa jakość produktów
  • wsparcie produktowe i techniczne
  • indywidualne podejście
  • usługi kalibracji urządzeń
  • bardzo szeroka gama produktów
Czy wiesz?
Jako niezależna prywatna firma Rohde & Schwarz może planować długoterminowo bez konieczności operowania w kategoriach kwartalnych. Powstała w ten sposób swoboda przedsiębiorczości pozwala nam zorientować wszystkie nasze procesy biznesowe w kierunku zrównoważonego rozwoju, od planowania produktu i lojalności pracowników do ufnej współpracy z naszymi klientami.
Asortyment producenta ROHDE & SCHWARZ
Urządzenia laboratoryjne Rohde&Schwarz z rabatem do 55%

Urządzenia laboratoryjne Rohde&Schwarz z rabatem do 55%

Planujesz zakup oscyloskopu, analizatora widma lub zasilacza? Skorzystaj z limitowanej oferty profesjonalnych produktów z pełnym wyposażeniem – w wyjątkowych cenach.

Sterowanie mocą laboratorium poprzez Wi-Fi

Sterowanie mocą laboratorium poprzez Wi-Fi

100% ekwiwalentnej mocy wyjściowej, wysoka wydajność przy niskim tętnieniu, odseparowane kanały wyjściowe. Urządzenia Rohde&Schwarz są przyjazne dla użytkownika i atrakcyjne cenowo, oferują wiele funkcji pomocniczych, usprawniających pracę.

Poznaj największe korzyści nowoczesnych zasilaczy

Poznaj największe korzyści nowoczesnych zasilaczy

Czy wiesz, że nowoczesne zasilacze potrafią symulować pracę urządzeń w rzeczywistych warunkach i znacznie ułatwiają prowadzenie testów w fazie rozwoju i produkcji? Poniżej przedstawiamy podsumowanie najbardziej użytecznych funkcji i najważniejszych cech zasilaczy firmy Rohde & Schwarz.

Filmiki prezentujące produkty ROHDE & SCHWARZ

RTB2000 Oscilloscope with FFT analysis

nagrane na serwerze: 31.07.2019

ScopeRider RTH

nagrane na serwerze: 25.05.2016

R&S handheld oscilloscope RTH1000 series

nagrane na serwerze: 07.03.2016

Rohde Schwarz on Embedded World 2013

nagrane na serwerze: 11.03.2013

Rohde&Schwarz RTO oscilloscopes

nagrane na serwerze: 05.12.2012
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.