Sieci przemysłowe

(42)
Sieci przemysłowe
Wybierz z kategorii Sieci przemysłowe. W naszej ofercie znajduje się 42 rodzajów od 4 różnych producentów.
SOS electronic jest autoryzowanym dystrybutorem HIRSCHMANN, PHOENIX CONTACT, WAGO, HARTING.

Dostępne filtry

Porada dla Ciebie:
  • Przytrzymaniem klawisza CTRL przy oznaczaniu parametrów mozna wybrac wiecej wartości bez ponownego wczytywania filtrów.
  • Przytrzymaniem klawisza SHIFT podczas wybierania parametrów można zaznaczyc ciągły zakres wartości jednocześnie.

Producent

Wyłączone filtry
FILTERS

Dostępne filtry

Porada dla Ciebie:
  • Przytrzymaniem klawisza CTRL przy oznaczaniu parametrów mozna wybrac wiecej wartości bez ponownego wczytywania filtrów.
  • Przytrzymaniem klawisza SHIFT podczas wybierania parametrów można zaznaczyc ciągły zakres wartości jednocześnie.

Producent

Wyłączone filtry
Spis wyników: (42)
Sortuj wg
1 2
Przełącznik Ethernet 16-portowy TP RJ45, 10/100Mbit/s, autocrossing, na szynę DIN
Więcej informacji 2891933.pdf
Nr. Zamówienie 234961
S
na magazynie 0 szt
-
1 szt+
2 490,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik Ethernet 8-portowy TP RJ45, 10/100Mbit/s, autocrossing, na szynę DIN
Więcej informacji 2891929.pdf
Nr. Zamówienie 236402
S
na magazynie 2 szt
-
1 szt+
953,00 Zł
3 szt+
844,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet, niezarządzany, 5-portowy 10/100Mbit/s RJ45, na szynę DIN
Więcej informacji SPIDER_xTXxFX.pdf
Alternatywne komponenty
Nr. Zamówienie 113159
S
Producent HIRSCHMANN
Producent HIRSCHMANN
na magazynie 6 szt
-
1 szt+
662,00 Zł
2 szt+
640,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet, niezarządzany, 8-portowy 10/100Mbit/s RJ45, na szynę DIN
Więcej informacji SPIDER_xTXxFX.pdf
Alternatywne komponenty
Nr. Zamówienie 131695
S
Producent HIRSCHMANN
Producent HIRSCHMANN
na magazynie 2 szt
-
1 szt+
912,00 Zł
2 szt+
880,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Priemyselný Ethernetový injektor, niezarządzany, 2x 10/100/1000Mbit/s, 1xPoE, -40...+85°C, RJ45, na szynę DIN
Więcej informacji SPIDER_Giga_2TX_PoE_...
Nr. Zamówienie 308522
S
Producent HIRSCHMANN
Producent HIRSCHMANN
na magazynie 1 szt
-
1 szt+
1 170,00 Zł
2 szt+
1 060,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet, niezarządzany, 5-portowy 10/100Base-TX RJ45, -40...+85°C, na szynę DIN
Więcej informacji SPIDER_III_Premium_L...
Alternatywne komponenty
Nr. Zamówienie 308521
S
Producent HIRSCHMANN
Producent HIRSCHMANN
na magazynie 3 szt
-
1 szt+
803,00 Zł
2 szt+
776,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet, niezarządzany, 5-portowy 10/100Base-TX RJ45, na szynę DIN
Więcej informacji SPIDER-SL-20-05T1999...
Alternatywne komponenty
Nr. Zamówienie 305101
S
Producent HIRSCHMANN
Producent HIRSCHMANN
na magazynie 0 szt
-
1 szt+
391,00 Zł
2 szt+
378,00 Zł
5 szt+
361,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet, niezarządzany, 8-portowy 10/100Base-TX RJ45, na szynę DIN
Więcej informacji SPIDER_III_Standard_...
Alternatywne komponenty
Nr. Zamówienie 298860
S
Producent HIRSCHMANN
Producent HIRSCHMANN
na magazynie 2 szt
-
1 szt+
540,00 Zł
2 szt+
522,00 Zł
5 szt+
467,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Gateway Bluetooth Ethernet, bezprzewodowa transmisja protokołów Ethernet
Nr. Zamówienie 278893
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
1 szt+
1 970,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
WLAN Ethernet Gateway 2,4GHz
Nr. Zamówienie 278894
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
1 szt+
2 290,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
WLAN Ethernet Gateway 5GHz
Nr. Zamówienie 278895
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
95 szt w ciągu 15 dni
1 szt+
2 290,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet 5-portowy, 100Base-TX, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 283345
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
600 szt w ciągu 15 dni
1 szt+
721,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet 8-portowy, 100Base-TX, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 207371
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
1 szt+
1 260,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet 8-portowy, 100Base-TX, 2 miejsca 100Base-FX, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 283346
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
286 szt w ciągu 15 dni
1 szt+
1 560,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet 8-portowy, 100Base-TX, 2 miejsca 100Base-FX, rozszerzona temperatura, EXT, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 283347
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
1 szt+
1 560,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet 8-portowy, 1000Base-T, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 304237
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
1 szt+
1 350,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet ECO 5-portowy, 100Base-TX, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 127568
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
4520 szt w ciągu 15 dni
1 szt+
613,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet ECO 5-portowy, 1000Base-T, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 283350
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
110 szt w ciągu 15 dni
1 szt+
849,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet ECO 8-portowy, 1000Base-T, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 304236
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
1 szt+
1 040,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik przemysłowy Ethernet ECO 8-portowy, 100Base-TX, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 283351
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
1807 szt w ciągu 15 dni
1 szt+
912,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Konfigurowalny przemysłowy przełącznik Ethernet 8-portowy, 1000Base-T, 4 miejsca 1000Base-SX/LX, na szynę DIN, metaliczny czarny
Nr. Zamówienie 283352
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
1 szt+
4 310,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Moduł SFP 30, 1310nm 100Base-FX Single-Mode LC, 30km, kolor srebrny
Nr. Zamówienie 283354
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
144 szt w ciągu 15 dni
1 szt+
1 130,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Konfigurowalny przemysłowy przełącznik Ethernet 8-portowy, 100Base-TX, 2 miejsca 1000Base-SX/LX, na szynę DIN, metaliczny czarny
Nr. Zamówienie 283355
OP
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
1 szt+
2 840,00 Zł
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Przełącznik Ethernet, niezarządzany, 8-portowy 10/100Mbit/s RJ45, na szynę DIN
Więcej informacji 24030080000.pdf
Nr. Zamówienie 313723
O
Producent HARTING
Producent HARTING
Na zamówienie
-
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Pobierz ofertę cenową
Konfigurowalny przemysłowy przełącznik Ethernet 7-portowy, 100Base-TX, 2 miejsca 100Base-FX, na szynę DIN, czarny
Nr. Zamówienie 283348
O
Producent WAGO
Producent WAGO
Na zamówienie
-
Zamawiam:
  • Włożyć do koszyka
  • Wyślij zapytanie
  • Dodać do ulubionych
  • Obserwować
  • Dodaj produkt do porównania
Pobierz ofertę cenową
1 2
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji