SOS = Supplier of Solution

Dystrybucja komponentów elektronicznych do produkcji przemysłowej to obszar, w którym działamy od kilku dekad. W 2013 zostaliśmy członkiem grupy kapitałowej – Conrad group. Dzięku temu pozyskaliśmysilnego partnera finansowego ze 100-letnią tradycją, która gwarantuje solidne wsparcie.

SOS electronic – co znaczy te 7S (siedem S):

1. Supranational
Jesteśmy firmą międzynarodową z bezpośrednim przedstawicielstwem w 7 krajach oraz klientami w po nad stu krajach na całym świecie.

2. Stability with history
Jesteśmy na rynku od 25 lato co gwarantuje stabilność i duże doświadczenie.

3. Solutions for electronic industry
Skupiamy się na szerokiej dystrybucji komponentów elektronicznych do produkcji przemysłowej.

4. Specialists
Specjalizujemy się w markach i producentach, których komponenty zostały zweryfikowane pod względem jakości i niezawodności.

5. Supreme support & services
Różnimy się od dystrybutorów katalogowych szerokim i kompleksowym wsparciem oraz dodatkowymi usługami.

6. Saving total costs
Postrzegamy naszych klientów jako kompleksowe firmy i w związku z tym, pomagamy nie tylko efektywnie dostarczać komponenty, ale również staramy się wspomóc w projektowaniu, zakupach, produkcji i promocji ich produktów, czym pomagamy obniżyć im koszty całkowite.

7. Sympathy
Ludzkie podejście – staramy się zrozumieć każdego z naszych partnerów , dlatego też powyższe standardy stosujemy również w stosunku do producentów komponentów, co przynosi dodatkowe korzyści naszym klientom.

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji