STRONGLINK

Stronglink skupia sie na rozwoju technologii i apikacji RFID na pasmo 13.56MHz . Stronglink dostarcza setki tysięcy czytników i modułów OEM RFID jak również dziesiątki milionów kart i tagów RFID do ponad 1000 klientów na świecie. Produkty te są szeroko stosowane w transporcie publicznym, kontroli dostępu, systemach depozytowych itp.
Produkty STRONGLINK w naszej ofercie
RFID(27)
bez kategorii
Potrzebna porada?
Dlaczedo STRONGLINK?
  • moduły posiadają certyfikaty RoHS i CE
  • Łatwe do użycia
  • Bardzo dobry stosunek ceny/możliwości
  • Wyśmienita jakość i niezawodność
Czy wiesz?
Wyspecjalizowana na 13.56MHz technologia HF RFID dostarcza moduły z różnymi interfejsami. Wspierane są: Mifare, DESFire, NFC, I.CODE SLI, Tag_it HF-I.
Stronglink, poza szczegółowymi instrukcjami użytkownika, dostarcza również przykładowe kody porgramu i noty aplikacyjne w celu wsparcia projektowania.
Asortyment producenta STRONGLINK
SL030, 031, 032 ... MIFARE® RFID dostępne również dla Was

SL030, 031, 032 ... MIFARE® RFID dostępne również dla Was

Wypróbuj i przekonaj się, że technologię RFID można zastosować we wszystkich dziedzinach.

SL102 – inteligentny czytnik, który przyspieszy realizowanie procesów

SL102 – inteligentny czytnik, który przyspieszy realizowanie procesów

Niezależnie od tego, czy zarządzasz małą firmą, czy też przedsiębiorstwem zatrudniającym większą liczbę pracowników – z pewnością ucieszy Cię możliwość przyspieszenia realizowanych procesów produkcyjnych/logistycznych. W jaki sposób? Bezproblemowo, wygodnie i skutecznie za pomocą inteligentnego czytnika firmy Stronglink.

Niezawodne i niedrogie moduły MIFARE®

Niezawodne i niedrogie moduły MIFARE®

Bezpieczna i łatwa w użyciu technologia MIFARE® RFID stanowi już element naszego codziennego życia. Jako jej autoryzowany dystrybutor jesteśmy w stanie dostarczyć moduły RFID dostosowane do potrzeb użytkownika.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji