SUNNY

Sunny Computer Technology stał się jednym z wiodących na świecie dostawców zasilaczy impulsowych, oraz dostawcą modułów elektronicznych. Produkty firmy Sunny można spotkać na całym świecie w telekomunikacji, systemach zabezpieczeń, laptopach, w monitorach LCD, skanery, switch, USB hub, routery Wi-Fi, ładowarkach, aparatach cyfrowych, sprzęcie medycznym, elektronicznych urządzeniach testujących, drukarkach, kasach rejestrujacych, point-of-sale urządzeniach, czytnikach kodów kreskowych i drukarkach, urządzenia peryferyjne PC, i w wielu innych produktach elektroniki użytkowej.
Produkty SUNNY w naszej ofercie
Potrzebna porada?
Dlaczedo SUNNY?
Od samego początku istnienia firmy SUNNY jest ona wytrwale i agresywnie zaangażowana w badania i rozwój, oraz bieżące dotrzymanie kroku z nowymi produktami i technologiami. W przyszłości będziemy się starać utrzymać ten standard, o czym świadczą historyczne wyniki spółki. Głównymi czynnikami są niezawodność i zadowolenie klienta, a to jest powód, dlaczego klienci wybierają SUNNY adaptery.
Czy wiesz?
Jeśli jesteś ciekawy, jakie typy gniazd są wykorzystywane w którym kraju na świecie i jakie mają napięcia, odwiedż worldstandards.eu.
Asortyment producenta SUNNY
Sunny - niezawodny producent adapterów i zasilaczy

Sunny - niezawodny producent adapterów i zasilaczy

Praktycznie każda aplikacja potrzebuje zasilania. Nie jest obojętne jaki zasilacz lub adapter zostanie wykorzystany, musi być trwały, mieć niski pobór mocy w stanie spoczynku, to musi być ciekawy i dobrze zaprojektowany a jego producent powinien posiadać niezbędne certyfikaty.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji