TECHNEXION

TechNexion jest tajwańską firmą z siedzibą w New Taipei City. Jako wiodący dostawca rozwiązań "embeded" TechNexion rozwija, testuje i produkuje najbardziej zaawansowane systemy komputerowe do komunikacji sieciowej, sprzętu zabezpieczjacego, automatyki przemysłowej, urządzeń medycznych, aplikacji multimedialnych i dla innych gałęzi przemysłu.
Produkty TECHNEXION w naszej ofercie
bez kategorii
bez kategorii
bez kategorii
bez kategorii
Referencje
Henri Parmentier/ Sales VP of TechNexion
SOS electronic jest głównym dystrybutorem systemów wbudowanych w Europie Wschodniej – mówi Henri Parmentier, Wiceprezes ds. sprzedaży w TechNexion. „Firma ma silną wizję wspierania wytwórców urządzeń IoT, co idealnie wpisuje się w nasze zaangażowanie i uzupełnia nową gamę produktów, które opracowaliśmy z myślą o internecie rzeczy. Liczymy na owocną współpracę, aby dalej wspólnie napędzać rozwój sektora.
Potrzebna porada?
Dlaczedo TECHNEXION?
  • TechNexion jest właścicielem i operatorem zakładów produkcyjnych jest więc pod kontrolą cały proces produkcji, od projektowania i konstrukcji prototypów PCB do produkcji masowej
  • Sprawdzony partner NXP
  • Założona w 1999 roku
  • Ponad 100 pracowników, z czego 40% koncentruje się na badaniach, rozwoju i kontroli jakości.
Czy wiesz?
TechNexion chce być Waszym jedynym dostawcą dla wszystkich potrzeb komputera przemysłowego. TechNexion dostarcza również rozwiązania "szyte na miarę" z jedynym celem – zaspokojenia klienta, a tam gdzie to możliwe, przekroczenie oczekiwań klientów. Ich doświadczenie w tych obszarach jest na szczytowym poziomie.
Asortyment producenta TECHNEXION
Komputer panelowy z najwyższym poziomem ochrony przed wnikaniem zanieczyszczeń

Komputer panelowy z najwyższym poziomem ochrony przed wnikaniem zanieczyszczeń

Seria TWP przemysłowych komputerów panelowych posiada certyfikat IP69K. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej 316L sprawia, że stanowią one idealne rozwiązanie do stosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Podczas webinarium nauczyliśmy Was, jak ustawić PICO-PI-IMX8M dla aplikacji Qt

Podczas webinarium nauczyliśmy Was, jak ustawić PICO-PI-IMX8M dla aplikacji Qt

Obiecaliśmy, że przekażemy Wam więcej informacji na temat systemów wbudowanych i dotrzymaliśmy słowa we wrześniu 2019.

PICO-PI-IMX8M-PRO to więcej niż zwykły zestaw rozwojowy

PICO-PI-IMX8M-PRO to więcej niż zwykły zestaw rozwojowy

Potrzebujesz zestawu rozwojowego dla procesora i.MX8M Quad? Chcesz szybko zintegrować rozwiązanie oparte na i.MX8M Quad z produktem końcowym? W obu przypadkach sprawdzi się zestaw rozwojowy TechNexion PICO-PI-IMX8M-PRO.

Filmiki prezentujące produkty TECHNEXION

TechNexion Factory Tour

nagrane na serwerze: 12.07.2017

Android Things Development Board by TechNexion

nagrane na serwerze: 12.07.2017
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji