Terminy i warunki współpracy

Zamówienie

Zamówione produkty zostaną wysłane z naszego magazynu w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności / zamówienia. Z ok. 8000 artykułów na stałe na stanie, mamy możliwości zapewnić dużą dostępność zasobów i krótki czas dostawy. Jeśli produkty, które zostały zamówione, i nie są obecnie dostępne to zostaną sprowadzone najszybciej jak to możliwe.

Można wybrać sposób dostawy

Przesyłki przekazywane są z naszego magazynu w Koszycach przede wszystkim za pośrednictwem GLS.
Waga (kg.) 0,1 - 10 kg 10,01-25 kg 25,01-40 kg
Cena (EUR) 4,90 EUR 11,00 EUR 13,00 EUR
Cena (PLN) 20,00 PLN 45,00 PLN 55,00 PLN
Koszty dostawy zostaną dodane do wartości faktury. Na życzenie wysyłamy przez dostawcę wybranego przez Odbiorcę. Jeśli zdecydujesz się na wybór określonego spedytora to prosimy o kontakt z nami, a my doradzimy najszybszą i najtańszą formę transportu. Należy pamiętać, że całkowite koszty są obliczane w oparciu o wagę wszystkich zamówionych produktów. Prosimy o podanie rodzaju przesyłki: standardowa lub ekspresowa. Koszty przesyłki oparte są na aktualnych cennikach podanych przez spedytora.

Gwarancja

Udzielamy gwarancji na okres dziewięćdziesięciu (90) dni od daty dostarczenia produktu do klienta. W przypadku wadliwego artykułu lub źle wydanej pozycji, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać tą sprawę jak najszybciej. Prosimy o wypełnienie formularza "RMA ".

Poniżej znajduje się plik PDF z którego można pobrać i wydrukować Zgłoszenie RMA.

Otrzymasz numer RMA (Return Material Authorisation) od nas jak najszybciej. Dopiero po otrzymaniu numeru RMA, zapakuj towaru bezpiecznie, napisz numer RMA wyraźnie i dużymi literami na zewnątrz paczki, a następnie wyślij do nas paczkę w ciągu 2 tygodni. My zajmiemy się resztą!

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji