27 lat na rynku
Oddziały w 7 krajach
Klienci z ponad 100 krajów
Wsparcie od prototypu aż po produkcję

TSS COMPANY

TSS COMPANY

TSS COMPANY wykorzystuje globalny standard przemysłowy dla UHF RFID o nazwie UHF Gen 2, który w oparciu o ich bogate doświadczenia i głęboką wiedzy o technologii został jeszcze poprawiony. TSS COMPANY jest oficjalnym partnerem Texas Instruments i NXP Semiconductors w ramach UHF RFID.

Artykuły producenta

Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Ponieważ kable są już obecnie uważane za przeżytek, a klienci wymagają urządzeń bezprzewodowych, firma TSS Company niedawno wprowadziła na rynek czytnik bezprzewodowy UHF RFID z oznaczeniem HUR120BT. Jest to prosty, niedrogi i niezawodny czytnik – odpowiedni do przemysłu.

Czytnik UHF RFID  firmy TSS COMPANY

Czytnik UHF RFID firmy TSS COMPANY

Liczba aplikacji wykorzystujących technologię UHF RFID rośnie wykładniczo. SOS electronic ma nowego partnera do czytnika UHF RFID z kompleksową ofertą produktów i wiedzy w ramach UHF RFID.

Potrzebna porada?
Dlaczedo TSS COMPANY?
Sprzęt i oprogramowanie opracowane przez TSS COMPANY znacznie upraszcza proces wdrażania rozwiązań UHF RFID dla integratorów systemowych, te rozwiązania są bardzo wytrzymałe i przewyższają rozwiązania konkurencyjne pod każdym względem.
Czy wiesz?

TSS COMPANY jest słowacka firma, która projektuje i produkuje czytniki UHF RFID od roku 2011. Firma w roku 2014 otrzymała prestiżową nagrodę ""Business pomysł roku".

Zgłosić błąd

Zmienił byś coś? Otrzymujesz błąd? Albo masz ciekawą uwagę. Podziel się z nami, cenne uwagi na pewno zostaną nagrodzone. Wystarczy własnymi słowami opisać błąd lub wnieść uwagę oraz podać dane kontaktowe. Dziękujemy.

Dane kontaktowe

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji