TSS COMPANY

TSS COMPANY wykorzystuje globalny standard przemysłowy dla UHF RFID o nazwie UHF Gen 2, który w oparciu o ich bogate doświadczenia i głęboką wiedzy o technologii został jeszcze poprawiony. TSS COMPANY jest oficjalnym partnerem Texas Instruments i NXP Semiconductors w ramach UHF RFID.
Dlaczego warto wybrać SOS electronic?
  • Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem TSS COMPANY z oddziałami w 6 krajach europejskich.
  • Sprzedajemy komponenty z gwarancją pochodzenia z pewnego źródła.
  • Oferujemy wsparcie techniczne (jeśli to konieczne, w konkretnej lokalizacji).
  • Stosujemy wysokie standardy pakowania dla klientów przemysłowych.
  • Oferujemy rabaty hurtowe i ceny ustalane indywidualnie.
  • Za dokonane zakupy nagradzamy w ramach programu lojalnościowego.
  • Gwarancją są nasi zadowoleni klienci z ponad 100 krajów świata oraz 29-letnie doświadczenie w prowadzonej działalności.
Produkty TSS COMPANY w naszej ofercie
RFID(7)
bez kategorii
Anteny(3)
bez kategorii
Potrzebna porada?
Dlaczedo TSS COMPANY?
Sprzęt i oprogramowanie opracowane przez TSS COMPANY znacznie upraszcza proces wdrażania rozwiązań UHF RFID dla integratorów systemowych, te rozwiązania są bardzo wytrzymałe i przewyższają rozwiązania konkurencyjne pod każdym względem.
Czy wiesz?
TSS COMPANY jest słowacka firma, która projektuje i produkuje czytniki UHF RFID od roku 2011. Firma w roku 2014 otrzymała prestiżową nagrodę ""Business pomysł roku".
Asortyment producenta TSS COMPANY
Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Ponieważ kable są już obecnie uważane za przeżytek, a klienci wymagają urządzeń bezprzewodowych, firma TSS Company niedawno wprowadziła na rynek czytnik bezprzewodowy UHF RFID z oznaczeniem HUR120BT. Jest to prosty, niedrogi i niezawodny czytnik – odpowiedni do przemysłu.

Czytnik UHF RFID  firmy TSS COMPANY

Czytnik UHF RFID firmy TSS COMPANY

Liczba aplikacji wykorzystujących technologię UHF RFID rośnie wykładniczo. SOS electronic ma nowego partnera do czytnika UHF RFID z kompleksową ofertą produktów i wiedzy w ramach UHF RFID.

Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji