USR IOT

Specjalizując się w przesyłaniu danych w przemysłowym IoT, USR IOT Technology Limited koncentruje swoje wysiłki na komunikacji szeregowej w obszarze IoT i M2M. Firma zajmuje się działalnością badawczo-rozwojową, produkcją i sprzedażą oraz posiada certyfikat systemu jakości ISO9001. USR IoT zatrudnia setki pracowników, obsługuje tysiące klientów i sprzedaje kilka milionów produktów na całym świecie. Dzięki temu USR cieszy się wielką renomą w branży oraz może pochwalić się rozpoznawalną marką, która imponuje klientom.
USR IOT
Produkty USR IOT w naszej ofercie
bez kategorii
bez kategorii
bez kategorii
bez kategorii
Anteny(1)
bez kategorii
Potrzebna porada?
Dlaczedo USR IOT?
  • system zarzadzania jakością certyfikowany według norm ISO 9001, ISO 14001 i IECQ QC 080000
  • wyjątkowa niezawodność
  • łatwa instalacja, rozwiązania przyjazne dla użytkownika
  • szeroki zakres temperatur pracy
  • bardzo dokładna technologia produkcji
Czy wiesz?
Konwertery portu szeregowego na Ethernet to bardzo popularne urządzenia przeznaczone dla systemów wbudowanych z niewielkimi mikrokontrolerami. Co minutę do internetu podłącza się około 4000 urządzeń IoT.
Asortyment producenta USR IOT
Bezpieczne i niedrogie połączenie z siecią Ethernet

Bezpieczne i niedrogie połączenie z siecią Ethernet

Zastanawiasz się, jak w najprostszy sposób podłączyć urządzenia z portem UART do sieci Ethernet? Oto odpowiedź: wystarczy skorzystać z konwertera Serial/Ethernet KPORT. Firma USR IoT proponuje swoim klientom wygodne i niedrogie rozwiązanie do różnego rodzaju zastosowań.

Rozszerzamy asortyment produktów IoT o światową markę USR IoT

Rozszerzamy asortyment produktów IoT o światową markę USR IoT

Nasz nowy dostawca USR IoT, to ekspert w dziedzinie komunikacji przemysłowej opartej na produktach IoT, ze szczególnym uwzględnieniem szeregowych sieci danych i zastosowań M2M. Fakt posiadania systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz ponad 20-lat doświadczenia w branży świadczą o wysokich kompetencjach naszego nowego dostawcy.

Filmiki prezentujące produkty USR IOT

About USR IoT

nagrane na serwerze: 31.05.2019
Pliki cookie pomagają nam w świadczeniu usług. Korzystając z naszych usług, wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookie.
OK Więcej informacji